-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Scrambler Ducati w czterech odsłonach Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Scrambler Ducati w czterech odsłonach

Ducati pokazało właśnie nie jednego, a aż cztery Scramblery: Icon, Classic, Urban Enduro oraz Full Throttle.

Nowe Scramblery są napędzane chłodzonym powietrzem silnikiem o pojemności 803 ccm. Jednostka generuje 75 KM i 68 Nm. Być może nie będzie to zatem demon prędkości, ale na pewno szykuje się motocykl generujący ogromne pokłady frajdy.  Na pokładzie znajdziemy też, jak zwykle w Ducati, najwyższej jakości komponenty, w tym hamulce od Brembo, sprzęgło APTC, zawieszenie Kayaba, czy w końcu ABS w standardzie.

 

NASZA RELACJA LIVE Z TARGÓW INTERMOT 2014


Największa niespodziankę jest jednak pokazanie aż czterech wersji Scramblera, czyli właściwie rodziny Scrambler. Motocykle różnią się od siebie przede wszystkim wyglądem oraz detalami i wagą.


Icon to podstawowa wersja. Urban Enduro to maszyna na szprychowych kołach z dużymi błotnikami i oczywiście w odpowiednim malowaniu. Ten motocykl ma być odpowiedzią dla tych, którzy czasem chcą przejechać się po mniej utwardzonym terenie. Classic to z kolei ukłon w stronę stylu vintage i klasyków. Ostatnim modelem jest Full Throttle, który zgodnie z nazwą, przywodzi na myśl wyścigi. Specjalna kanapa, ramienne felgi, niższa kierownica i podkreślające to wszystko malowanie to najważniejsze cechy tej maszyny.


Patrząc po nowościach jakie na Intermocie przedstawiło Ducati wcale nie dziwimy się Wojtkowi, który bardzo emocjonalnie podszedł do tej prezentacji w swojej relacji z Intermotu. My też bardzo chętnie już dzisiaj zamówilibyśmy jednego ze Scramblerów. Pozostaje tylko pytanie którego!

Więcej o motocyklach Ducati

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Scrambler Icon Scrambler Icon
Scrambler Icon Scrambler Icon
Scrambler Urban Enduro Scrambler Urban Enduro
Scrambler Classic Scrambler Classic
Scrambler Full Throttle Scrambler Full Throttle
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści