-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Testy Testy motocykli - recenzje, opinie, zdjęcia i komentarze SYM NH T 125 – bohater dnia codziennego na kategorię B Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Laboratorium

SYM NH T 125 – bohater dnia codziennego na kategorię B test, opinie i oceny

Niektóre motocykle są kultowe, legendarne a ich plakaty wiszą na ścianach. Stając się przedmiotem pożądania, mają świetne osiągi, wygląd, najnowocześniejsze rozwiązania. Bohater niniejszego testu jest zupełnie inny: doskonały na początek i mający kilka ciekawych rozwiązań, nigdy nie stanie się kultowym. Czy to oznacza, że jest bezwartościowa? Otóż jej siła tkwi w czymś zupełnie innym. Czym? Oto SYM NH T125!

Nasz SYM wygląda rasowo. Szprychowe, znoszące trudy jazdy offroadowej koła, z czego przednie o średnicy 19 cali, szeroka kierownica oraz konfiguracja siedzenie – kierownica - podnóżki ułatwiająca zajęcie off-roadowej pozycji to ukłony w stronę klimatów enduro. Podobnie jak przedni błotnik przypominający te z Suzuki DR Biga czy BMW R1200 w wersji GS a także opony z „uniwersalną” rzeźbą bieżnika.

 

 

Ukoronowaniem stylistyki zorientowanej w stronę segmentu „adventure” jest grafika przypominająca kamuflaż „pikselowy”. Prezentowany motocykl wygląda w niej dobrze i drapieżnie. Przedni reflektor i tylna lampa zostały wykonane w technologii LED. Przed zbiornikiem zamontowano gniazdo USB, a niewielka owiewka poprawia ochronę tułowia przed wiatrem. Pod siedzeniem znaleziono miejsce na disc-locka, niestety, sam schowek jest przestrzenią o bardzo nieregularnym kształcie.

 

 

Jakość wykonania pojazdu na dość wysokim poziomie – powłoki lakiernicze i spawy schludne. Wyjątkiem jest niechlujnie poprowadzona wiązka przewodów do klaksonu oraz tandetna moim zdaniem osłona wydechu. Przed oczami kierowcy znajdziemy czytelny zestaw wskaźników z elektronicznym, efektownym obrotomierzem a także wyświetlaczem biegów i wskaźnikiem napięcia.

 

Więcej o motocyklach SYM

Strony:

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
Oceń ten materiał:
Zobacz galerię

SYM NH T125

42
zdjęcia
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści