-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Supermoto Rozrywka dla wszystkich, czyli już 11 maja runda Supermoto w Koszalinie Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Supermoto

Rozrywka dla wszystkich, czyli już 11 maja runda Supermoto w Koszalinie

Pogoda za oknem bajeczna, wiec nie ma nic lepszego niż wycieczka nad polskie morze z Supermoto. Już 11 maja ruszamy z sezonem Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto. W Koszalinie odbędzie się podwójna runda 11-12.05. To świetna okazja na sprawdzenie, czy zimowe treningi przyniosły odpowiednie rezultaty. Motopark Koszalin to jeden z najlepiej przygotowanych obiektów w Polsce, a zróżnicowanie wysokości terenu zwiększa jego atrakcyjność dla widzów.

W 2019 roku po raz pierwszy pojawi się niezależna klasyfikacja motocykli o pojemności 250. Ścigamy się jak do tej pory w 4 klasach. Zaczynając od Klasy Amator, która została stworzona do stawiania pierwszych kroków w wyścigach motocyklowych, przez 2 klasy Pucharu Polski (C2 – średnio zaawansowana, C4 – street, pozbawiona sekcji terenowej), a na klasie Mistrzostw polski kończąc (S2). Wszystkie klasy za wyjątkiem Amator łączą 2 wyścigi. Podczas podwójnej rundy daje to 4 wyścigi podczas jednego weekendu. Wszystko to poprzedzone dniem piątkowych treningów wolnych. Jazdy na pewno nikomu nie zabraknie. 

 

Osoby chcące pierwszy raz spróbować tego sportu potrzebują badanie lekarskie przeprowadzone przez lekarza sportowego oraz muszą stawić się na egzaminie na licencje sportową 10.05 o godzinie 19:00. Wpadajcie!

...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści