-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Rosyjski moto-blogger jechał pisząc smsa z nogami na kierownicy. Uderzył w tył auta dostawczego Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Rosyjski moto-blogger jechał pisząc smsa z nogami na kierownicy. Uderzył w tył auta dostawczego

Duża liczba obserwujących profil na Instagramie czy yt niektórym wydaje się receptą na nieśmiertelność. Niestety tak nie jest, a przypadek 34-letniego bloggera z Rosji, o internetowej ksywie Bolt, zdaje się to potwierdzać.

Chłopak zginął w wypadku tuż po tym, jak sfilmował się, jadąc motocyklem 140 km/h po autostradzie z… nogami na kierownicy, wg policji w trakcie zderzenia pisał wiadomość na telefonie.

 

Obraz z kamery na kasku bloggera tuż przed wypadkiem

 

Artem Boldyrev, 34 lata, motocyklowy blogger, youtuber, „instagramer”, posiadał ponad 34 400 fanów na swoim insta, 292 000 subskrypcji swojego konta na YT (Moto nexus), co kusiło go do robienia różnych nieprzemyślanych rzeczy. Ostatnią w jego karierze, było sfilmowanie swoich nóg na kierownicy BMW GTL podczas podróżowania autostradą M4 pod Moskwą. Film ten zdążył wysłać swojemu przyjacielowi, który zamieścił go w mediach społecznościowych. Chwilę później, pisząc wiadomość tekstową na swoim telefonie, wbił się w tył samochodu dostawczego. Niestety prędkość była zbyt duża, by przeżył.

 

Reakcje fanów na jego śmierć są skrajne, jedni piszą, że odszedł robiąc to, co kocha, inni, że na własne życzenie, wykazując się indolencją i skrajną nieodpowiedzialnością.

 

Źródło: dailymail.co.uk

 

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści