Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Romet RXC 125 – motocykl dla wysokich Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Romet RXC 125 – motocykl dla wysokich

Jedna z tegorocznych nowości w klasie 125 to Romet RXC 125. Został zaprojektowany specjalnie dla wysokich motocyklistów.

Stodwudziestkipiątki to bardzo często niezbyt wielkie motocykle. W związku z tym wysocy kierowcy nie czują się na nich komfortowo. Dlatego też Romet proponuje im model RXC 125. Można powiedzieć, że został on „uszyty na miarę” dla tych, którym natura nie poskąpiła wzrostu.


Producent nie podaje wprawdzie wysokości siodła, ale na razie wierzymy mu na słowo. Podkreśla natomiast, że dużo uwago projektanci poświęcili kierownicy, która jest szeroka i wysoka, co stwarza poczucie pełnej kontroli nad motocyklem. Duży zbiornik paliwa zapewnia długie przejazdy bez tankowania, stanowi również, jak czytamy w komunikacie prasowym, podparcie dla kolan, co ma odciążać ręce motocyklisty.


Romet RXC 125 napędzany jest jednocylindrowym silnikiem o pojemności 125 ccm, chłodzonym powietrzem. Zaletą tej jednostki jest prostota obsługi. Warto też dodać, że Romet obejmuje wszystkie silniki motocykli i skuterów zakupionych od połowy marca do końca tego roku trzyletnią gwarancją.

 

Romet RXC 125 kosztuje 6499 zł.


Romet RCX 125

Więcej o motocyklach Romet

pliki do pobrania

motogen_katalog_125.pdf
Katalog motocykli i skuterów 125
...
oceń ten materiał:
Romet RXC 125 Romet RXC 125
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści