Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Renegade Thor - cruiser z Indii zasilany prądem Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Renegade Thor - cruiser z Indii zasilany prądem

Renegade Thor to projekt UM Lohia Two Wheelers Pvt. Ltd. marki z Indii. Jak donoszą zagraniczne media jego sprzedaż w Indiach rozpocznie się w połowie roku, a produkcja będzie się odbywała...we Włoszech. Istnieje zatem szansa, że pojawi się również na starym kontynencie.

Silnik tego specyficznie ale rasowo wyglądającego cruisera zasilany jest akumulatorami litowo-jonowymi chłodzonymi cieczą (co zapewnia ich stabilne parametry bez względu na temperaturę otoczenia). Generuje moc 30 kW i moment obrotowy 70 Nm. Napęd przekazywany jest za pomocą łańcucha i pięciobiegowej skrzyni biegów. Zasięg pojazdu to 270 km, ale istnieje opcja szybkiego ładowania do 80%, które trwa, co warto podkreślić,  tylko 40 minut.

 

 

Pojazd rozpędza się do prędkości 180 km/h.

 

Ciekawostką jest zastosowanie układu hamulcowego marki Brembo (tarcze o średnicy 280 mm z przodu i 240 mm z tyłu) oraz montaż biegu wstecznego, dzięki czemu użytkownik ma ułatwione manewrowanie. Renegade Thor wyposażono w 17 calowe koło z przodu i 15 calowe, obute w oponę o wymiarze 150/90-15 z tylu.

 

Thora wyposażono w ABS. Planowana cena na rynku indyjskim to 990 000 INR czyli nieco ponad 52 000 zł. Podoba wam się?

 

Powiązane materiały

PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści