Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Radom: grupa bandytów pobiła niemieckiego motocyklistę Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Radom: grupa bandytów pobiła niemieckiego motocyklistę

Niemiecki motocyklista został w Radomiu napadnięty i poturbowany. Mężczyzna wracał do domu po długiej wyprawie w góry Kaukazu.

W niedzielę przed południem Niemiec zatrzymał się na krótki odpoczynek w pobliżu skrzyżowania ulic Malczewskiego i Struga w Radomiu. W tym czasie został napadnięty i poturbowany przez grupę bandytów, którzy uszkodzili także jego motocykl. Na szczęście motocyklista nie odniósł poważniejszych obrażeń.

 

Całe zajście zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Ich operator zauważył także, że sprawcy wsiedli do autobusu. Dzięki informacjom od dyspozytora MPK ustalono przystanek, na którym bandyci wysiedli. Na miejsce wysłano patrole policji i straży miejskiej. Po dłuższej szamotaninie i wezwaniu posiłków zatrzymano 5 mężczyzn.

 

Poszkodowany rozpoznał napastników, co umożliwiło ich zatrzymanie. Uszkodzenia motocykla nie okazały się na tyle poważne, by uniemożliwić dalszą jazdę, więc po zakończeniu czynności policyjnych, podróżnik ruszył w dalszą drogę do domu.

Więcej o motocyklach BMW
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści