Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Przyjeżdżajcie na I Spotkanie Klasycznych Triumphów Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Przyjeżdżajcie na I Spotkanie Klasycznych Triumphów

Właściciele motocykli Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler oraz Thunderbird 900 po raz pierwszy mogą się spotkać na dedykowanej im imprezie. I Spotkanie Klasycznych Triumphów odbędzie się w dniach 15-17 maja w Lanckoronie (woj. małopolskie). Bazą będzie stylowy Hotel Modrzewiówka, położony w urokliwym zakątku Pogórza Wielickiego.

Impreza będzie miała charakter spotkania bogatego w wiele atrakcji i połączonego ze wspólną jazdą po okolicy. Organizatorzy liczą także na udział właścicieli zabytkowych Triumphów. Podczas sobotniego przejazdu uczestnicy odwiedzą m.in. muzeum motocykli Rdzawe Diamenty w Ustroniu. W niedzielę zakończenie imprezy zaplanowano na zabytkowej barce Alrina zacumowanej na Wiśle tuż przy krakowskim Kazimierzu.


I Spotkanie Klasycznych Triumphów odbywa się pod patronatem Cafe Racer Club Poland oraz z pomocą firmy Eurorider - dealera Triumpha w Krakowie i Bielsku Białej. Ostateczny termin zgłoszeń mija 15 kwietnia 2015. Patronat medialny nad imprezą sprawują: miesięcznik Motocykl i portal Motogen.pl.


Program zlotu i wszystkie szczegóły informacyjne są dostępne na stronie: www.klasycznytriumph.pl

Więcej o motocyklach Triumph

TV   

WIDEO

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Triumph Bonneville Triumph Bonneville
Logo Klasyczne Triumphy Logo Klasyczne Triumphy
Zaproszenie Zaproszenie
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści