-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Premiery EICMA 2015: Moto Guzzi V9 Roamer i Bobber - dla obywateli świata Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Premiery EICMA 2015: Moto Guzzi V9 Roamer i Bobber - dla obywateli świata

Moto Guzzi V9 to nie tylko dwa nowe motocykle - Bobber i Roamer, ale przede wszystkim nowy silnik.

Model V9 Roamer jest ewolucją modelu Nevada, a Bobber ma ucieleśniać ducha nowego silnika. Skoro już o nowym silniku mowa, to V9 jest wyposażone w dwucylindrowy motor o pojemności 850 cm3, który spełnia normy Euro 4. Generuje on moc 55 koni mechanicznych i dysponuje momentem obrotowym wynoszącym 62 Nm.

Silnik zamknięto w stalowej ramie kołyskowej. Z przodu znajduje się klasyczny widelec, a z tyłu mamy podwójny amortyzator z regulacją napięcia wstępnego. Hamulce dostarczyło Brembo. Każdy z motocykli waży około 200 kilogramów, a pojemność zbiornika paliwa to tylko 15 litrów, w tym 4 litry rezerwy.

Moto Guzzi nie zapomniało również o elektronice. Motocykle będą wyposażone w ABS i kontrolę trakcji. Oprócz tego pojawi się immobiliser i nowe zegary. Jako opcję można zamówić Moto Guzzi Media Platform. Po ściągnięciu specjalnej aplikacji z App Store lub Google Play będzie można łatwo sprawdzić wszystkie parametry podróży.

Oczywiście jak przystało na markę stawiającą na styl, nie mogło obyć się bez marketingowej filozofii. Tak oto V9 Roamer to „cosmopolitan custom”, czyli „włoski custom dedykowany obywatelom świata”. V9 Bobber z kolei nawiązuje do swoich przodków, którzy pojawili się po II wojnie światowej. Tutaj chrom został zastąpiony minimalistyczną i wszechobecną czernią. Jeżeli będziecie chcieli, żeby Wasze V9 wyglądało jeszcze bardziej zjawiskowo, to Moto Guzzi przewidziało całą gamę akcesoriów, które będą dostępne w momencie wprowadzenia motocykli do salonów.

Więcej o motocyklach Moto Guzzi Autor: Wojciech Grzesiak

Tagi

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
Moto Guzzi V9 Roamer i V9 Bobber Moto Guzzi V9 Roamer i V9 B...
2016 Moto Guzzi V9 Bobber 2016 Moto Guzzi V9 Bobber
2016 Moto Guzzi V9 Bobber 2016 Moto Guzzi V9 Bobber
Moto Guzzi V9 Roamer i V9 Bobber Moto Guzzi V9 Roamer i V9 B...
2016 Moto Guzzi V9 Roamer 2016 Moto Guzzi V9 Roamer
2016 Moto Guzzi V9 Roamer 2016 Moto Guzzi V9 Roamer
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści