Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Relacje Premiera motocykli Bimota w Polsce – salon Corse Italia Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Relacje

Premiera motocykli Bimota w Polsce – salon Corse Italia

Nie wierzycie? Ja też nie mogłem dopóki nie przekonałem się na własne oczy. Mogę oficjalnie potwierdzić, że włoskie, ekskluzywne motocykle Bimota zawitały do naszego kraju.

Nie wierzycie? Ja też nie mogłem dopóki nie przekonałem się na własne oczy. Mogę oficjalnie potwierdzić, że włoskie, ekskluzywne motocykle Bimota zawitały do naszego kraju.

Wszystko to dzięki salonowi Corse Italia, który specjalizuje się w sprzedaży włoskich motocykli (Ducati, Aprilia). Po rozmowie z Dariuszem Kowalczukiem dowiedzieliśmy się, że motocykle Bimota mają pełnić funkcję „wisienki na torcie” ich oferty. Oczywistym jest, że te drogie i egzotyczne motocykle nie będą się rozchodzić w setkach sztuk. Co więcej, istnieje limit sprzedaży tych pojazdów wynoszący 10 sztuk rocznie. Chciałoby się rzec – kto pierwszy ten lepszy!

Unikalne motocykle wymagają unikalnej formy dystrybucji. Jeżeli właśnie zdałeś sobie sprawę, że jesteś potencjalnym klientem, to nie Ty jedziesz do salonu oglądać motocykl. Wystarczy, że zadzwonisz do Corse Italia i motocykl przyjedzie do Ciebie wraz z kompetentną obsługą, która dokona całej prezentacji. Oczywiście na tym nie koniec. Nawet trzymając gotówkę w ręku nie możesz tak po prostu zapłacić i wejść w posiadanie nowego motocykla. Każda sztuka jest tworzona w fabryce indywidualnie pod wymiary i preferencje swojego przyszłego właściciela. Warto dodać, że produkcja odbywa się ręcznie, a jeden motocykl składa od A do Z jedna i ta sama osoba.

Oczywiście, nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie sprawdzili jak te motocykle sprawują się w praktyce. Już niedługo na łamach portalu motogen.pl będziecie mogli zapoznać się z testami tych niesamowitych motocykli. Tymczasem zapraszamy do odwiedzenia Corse Italia.

Corse Italia
ul. Relaksowa 33 lok. U2
02-796 Warszawa
tel. +48 509 999 248

tel. +48 22 855 72 81

Więcej o motocyklach Bimota

pliki do pobrania

Tagi

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści