Logowanie/Rejestracja

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Praca w BMW Motorrad w Białymstoku Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Praca w BMW Motorrad w Białymstoku

Firma Auto-Breczko - Dealer Motocykli BMW w Białymstoku zatrudni osobę na stanowisko Doradcy ds. sprzedaży Motocykli BMW.

Opis stanowiska:

- Sprzedaż motocykli marki BMW,
- Aktywne pozyskiwanie i budowa trwałych relacji z nowymi klientami,
- Rozwój pozytywnych relacji biznesowych z dotychczasowymi partnerami,
- Prowadzenie negocjacji i sporządzanie ofert handlowych.

Wymagania:

- Pasja do motocykli, znajomość środowiska motocyklowego,
- Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem,
- Wykształcenie minimum średnie,
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- Determinacja oraz umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych,
- Orientacja na osiąganie celów,
- Znajomość obsługi komputera,
- Prawo jazdy kat. A i B.

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Specjalistyczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

CV ze zdjęciem, z opisem dotychczasowych doświadczeń zawodowych i dodatkowych umiejętności prosimy przesyłać na adres e-mail rekrutacja@autobreczko.pl. W tytule maila wpisując: Nr Ref. D.ds.S.M /11/2014. Firma Auto-Breczko zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Więcej o motocyklach BMW