Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Ducati Speed Day już 27 czerwca! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Ducati Speed Day już 27 czerwca!

Po roku przerwy do naszego i Waszego kalendarza powraca seria szkoleń Ducati na Torze Poznań, współorganizowanych z ekipą Speed Day. Pierwszy Ducati Speed Day już 27 czerwca.

Ducati Polska udowodniło już wiele razy, że bezpieczeństwo użytkowników bolońskich maszyn leży im na sercu. Po rocznej przerwie, Dukaty wracają na Tor Poznań w cyklu imprez szkoleniowych Ducati Speed Day 2016.


Ducati Speed Day to ekskluzywna impreza szkoleniowa, przeznaczona dla wszystkich posiadaczy motocykli Ducati, odbywająca się w bezpiecznych warunkach, jakie oferuje Tor Poznań. Ekipą, która zadba o szkolenie, będzie załoga Speed-Day z Jackiem Molikiem na czele. Nie można było trafić lepiej, bo trudno znaleźć w naszym kraju bardziej doświadczoną osobę niż Jacek, który niemal jest synonimem motocyklizmu.


To jednak nie wszystko, bo instruktor będzie dostępny dla uczestników przez cały czas trwania imprezy. Daje to wyjątkową możliwość indywidualnego podejścia do każdego kursanta.


Na uczestników będą czekały ducatowe boksy oraz dostępny bez ograniczeń, przez cały dzień, catering. Wszystko to w cenie wejściówki na regularny Speed-Day.


Wyjątkową atrakcją będzie obecność Ducati Toruń Motul Team. Zawodnicy będą chętnie udzielali wskazówek, a także wyjadą na tor z chętnymi na takie doznania uczestnikami.


Na każdej niemal imprezie będą obecni dziennikarze mediów motocyklowych, co także będzie atrakcją dla wszystkich przybyłych.


Profesjonalny fotograf zadba o zdjęcia, dokumentując wszystko to, co będzie się działo na torze, w boksie i padoku Ducati Speed Day.


Wystarczy wybrać jeden lub kilka z poniższych terminów Speed Day i zarejestrować się na STRONIE SPEED-DAY, w polu „dodatkowe uwagi” napisać „Ducati Speed-Day”.
• 27 czerwca (poniedziałek)
• 11 lipca (poniedziałek)
• 26 sierpnia (piątek)
• 16 września (piątek)
Ilość miejsc jest ograniczona, więc wielką rolę będzie odgrywał czas.


Gorąco zapraszamy także do śledzenia naszego profilu Ducati Speed Day na Facebooku.
Do zobaczenia na torze!

Ducati Speed Day

Więcej o motocyklach Ducati

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Ducati Speed Day powraca Ducati Speed Day powraca
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści