Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Potyczka na dwusuwach w stylu Goon! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Potyczka na dwusuwach w stylu Goon!

Słynny Ronnie Mac, którego znacie z niesłychanego stylu jazdy wzywa do walki Trevor Piranha i Travisa Pastrana. Zasady są następujące: zawodnicy muszą jechać na motocyklach z silnikiem dwusuwowym i prezentować styl "Goon Riding" podczas wyścigu

Dla osób niewtajemniczonych Goon Riding polega na jeździe zupełnie wbrew technice panującej w motocrossie, łokcie w zakręcie opadają na uda a pośladki przesuwają się daleko, aż na tylny błotnik, nie zapominajmy jeszcze o agresywnym dodawaniu gazu i nogach spadających z podnóżków!!

 

Ronnie do wyścigu przystępuje na swojej słynnej Hondzie CR250 z obciętymi błotnikami, Travis dosiądzie Suzuki RM 500- zwanej Rmzillą. Zawodnik Red Neck- Trevor Piranha wybrał Kawasaki KX, które jednak z uwagi na wiek nie wytrwało do wyścigu i rozpadło się już na treningu.

 

Klip wideo z wielkiego powrotu Ronniego Mac'a:  "GO RON GO!" - Wielki powrót Goon Riding

 

Cały wyścig jest oczywiście zainscenizowanymi wygłupami, jednak pomyślcie, jak dobrze ci zawodnicy potrafią jeździć skoro, są w stanie specjalnie wykonywać tego typu „figury” bez upadków, w dodatku jadąc bardzo szybko. Dzięki temu, że Amerykańscy zawodnicy mają wiele dystansu do siebie, możemy oglądać tak zabawne pojedynki! Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki z przygodami sympatycznego Ronniego Mac'a- Południowca, którego największą pasją jest picie piwa i motocross!

 

 

Ps. Aby w pełni zrozumieć dowcip z materiału wideo potrzebna będzie znajomość języka angielskiego, przynajmniej na poziomie podstawowym.

 

TV   

WIDEO

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
goon riding na honda cr 250 Ronnie Mac na CR 250
goon riding Ronnie Mac
goon riding Ronnie Mac
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści