-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Policjant prowadził motocykl pod wpływem amfetaminy Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Policjant prowadził motocykl pod wpływem amfetaminy

Jak wynika z ustaleń policji, funkcjonariusz który zginał w czerwcu prowadząc służbowy motocykl w Pile był pod wpływem amfetaminy.

Jak wynika z ustaleń policji, funkcjonariusz który zginał w czerwcu prowadząć służbowy motocykl w Pile był pod wpływem amfetaminy.


W czerwcu informowaliśmy Was o tragicznym wypadku do jakiego doszło w Pile. Policjant jadący na swoim służbowym motocyklu został zepchnięty z drogi przez Opla Corsę. Funkcjonariusz uciekając przed zderzeniem najpierw uderzył w krawężnik, a potem w latarnię. Niestety zmarł na skutek poniesionych obrażeń. Teraz okazuje się, że prowadzący motocykl był pod wpływem amfetaminy.


"Oceniamy, że była to okoliczność drugorzędna, ponieważ motocyklista nie był sprawcą wypadku. Gdyby mężczyzna przeżył, odpowiedziałby za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających" -powiedział prokurator.


"Według dotychczasowej oceny nie miało to wpływu na przebieg wypadku" – wyjaśnia prokuratura. Powołano jednak biegłego, który sprawdzi czy tak było w rzeczywistości. Opinia powinna pojawić się jeszcze w październiku.

Tagi

...
oceń ten materiał:
Policjant prowadził motocykl pod wpływem amfetaminy Policjant, który w czerwcu...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści