Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Policjanci zatrzymali wesele: znamy ciąg dalszy Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Policjanci zatrzymali wesele: znamy ciąg dalszy

Pamiętacie ślub zatrzymany przez policję a wszystko dlatego, że motocyklista "robiący obstawę" nie zatrzymał się do kontroli? Po burzliwych zwrotach akcji, tłumaczeniach komendy w Brzesku że policjanci działali w stanie wyższej konieczności wiemy jak sprawa się zakończyła. Funkcjonariusz dokonujący czynności postanowił dobrowolnie poddać się karze.

O sprawie pisaliśmy wcześniej, a materiał znajdziecie tutaj. Komenda powiatowa w Brzesku prowadząca czynności wyjaśniające broniła funkcjonariusza twiedząc, że zachodziło podejrzenie, że tożsamość motocyklisty, który nie zatrzymał się do kontroli może być znana "weselnikom". Od strony prawnej nie popełnił niezgodności, jednak istnieje coś takiego, jak ludzka przyzwoitość.

 

 

Ostatecznie, po kilku miesiącach funkcjonariusz dokonujący zatrzymania poczuł się do winy i złożył wniosek o samoczynne poddanie się karze, w wysokości 50 zł. Czy Waszym zdaniem to dobry ruch? Czy popsuta atmosfera w czasie imprezy została tym samym naprawiona? A może policjant miał rację?

 

Przeczytaj koniecznie: Policyjna samowolka? Za co możesz stracić prawo jazdy...

 

Czekamy na Waszą opinię...

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści