-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Policjanci na motocyklach potrąceni przez samochód Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Policjanci na motocyklach potrąceni przez samochód

Jadący na motocyklach policjanci zostali potrąceni przez samochód, który włączał się do ruchu z ulicy podporządkowanej.

Jadący na motocyklach policjanci zostali potrąceni przez samochód, który włączał się do ruchu z ulicy podporządkowanej.


Na wylotówce z Warszawy w stronę Mińska Mazowieckiego doszło dzisiaj do tragicznego zdarzenia. W miejscowości Dębe Wielkie doszło do wypadku, w którym ucierpieli funkcjonariusze policji na motocyklach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód włączający się do ruchu z podporządkowanej drogi uderzył w motocyklistów. Obaj funkcjonariusze są ranni. Obaj trafili do szpitala. Stan jednego z nich lekarze określają jako ciężki. Kierowca samochodu osobowego, który uderzył w motocyklistów, był trzeźwy podczas wypadku.


Ten tragiczny wypadek jest o tyle niewygodny dla przeciwników motocyklistów, że ciężko podejrzewać, by funkcjonariusze jechali na swoich służbowych motocyklach, 180 km/h, na gumie, między samochodami i byli niewidoczni dla włączającego się do ruchu innego pojazdu. Każdy z nas, kto jeździ motocyklem, często doświadcza tego, że kierowcy widząc motocykl, nie ustępują mu pierwszeństwa, wymuszają na motocykliście zatrzymanie się lub ominięcie. W skrajnych wypadkach dochodzi właśnie do takich sytuacji jak opisana.


Policjantom życzymy jak najszybszego powrotu do pełni zdrowia.
 

Tagi

...
oceń ten materiał:
Policjanci na motocyklach potrąceni przez samochód Policjanci na motocyklach p...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści