Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Z kraju

Polak potrafi

Polska firma JJS Desing przedstawiła właśnie prawie gotowego nowego concept bike’a z silnikiem dwusuwowym, który został w całości zaprojektowany w naszym pięknym kraju.
Znamy to powiedzenie od dawna. Teraz jeden z naszych rodaków udowodnił, że na polu nowoczesnych rozwiązań motocyklowych także możemy dodać coś od siebie. Wystarczy tylko chcieć. Polska firma JJS Desing przedstawiła właśnie prawie gotowego nowego concept bike’a z silnikiem dwusuwowym, który w całości został zaprojektowany w naszym pięknym kraju.

JJ2S X4 500, bo tak nazywa się to urocze maleństwo, jest w założeniu motocyklem szosowym, który został zaopatrzony w całkowicie nowy, wymyślony przez Polaków silnik – czterocylindrowy dwusuwów, w którym układ zasilania oraz układ smarowania są odseparowane od siebie. Należy przy tym dodać, że nowum stanowi fakt, iż ów czterocylindrowy silnik ma układ krzyżowy. Co ciekawe, stanowi on również centralny element nośny – do niego zamocowano m.in. ramę, wahacz, skrzynię biegów, chłodnicę, zbiornik oleju.

Maszyna niewątpliwie wyróżnia się ciekawym designem, który wiele mówi o możliwościach polskich projektantów. Po raz kolejny Polacy udowodnili, że potrafią. Będziemy Was na bieżąco informować o postępach w pracy nad JJ2S X4 500, a chłopakom gratulujemy pomysłu i życzymy powodzenia na kolejnych etapach projektu!

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
Polak potrafi JJ2S X4 500
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści