Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Pogoń za prędkością - nowy lądowy rekord na pustyni Bonneville Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Pogoń za prędkością - nowy lądowy rekord na pustyni Bonneville

Słona pustynia Bonneville od lat przyciąga łowców rekordów prędkości. W cieniu fantastycznych wyników osiąganych przez pojazdy odrzutowe znajdują się rekordy wehikułów jak najbardziej zbliżonych do tych, którymi poruszamy się na co dzień.

Al Lamb w 2012 roku ustanowił rekord prędkości dla klasycznego motocykla, wynoszący 422 km/h, który utrzymywał się do dziś. Kierowca nie był jednak z niego zadowolony, czując, że jego i sam motocykl stać na więcej. Obejrzyjcie film dokumentujący jego zmagania w walce o nowy rekord.

 

 

 

 

Al tym razem osiągnął średnią prędkość na poziomie 457 km/h, co oczywiście daje mu kolejna palmę pierwszeństwa, ale nie stanowi końca zmagań. Wymarzonym celem kierowcy, który na co dzień jest dealerem Hondy, jest przekroczenie bariery 300 mil na godzinę, czyli ok. 482 km/h. Al jest bardzo uparty w dążeniu do celu, kolejny film i kolejny rekord jest więc tylko kwestią czasu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej o motocyklach Honda

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści