-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Podziel się Swoją wycieczką motocyklową i zgarnij gadżety Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Podziel się Swoją wycieczką motocyklową i zgarnij gadżety

Zbliża się jesienno-zimowy okres, a tym samym czas na tzw. rachunek sumienia i podsumowanie 2014 sezonu. Ilu z Was było na wymarzonych wakacjach? Ile osób wybrało się w podróż na motocyklu? Opublikujemy Wasze najciekawsze relacje i nagrodzimy gadżetami.

Kochamy jazdę motocyklem m.in. za omijanie korków, jazdę po winklach, świeżą dawkę adrenaliny czy też oderwanie się od codzienności. Wystarczy kilka minut, aby udostępnić Swoją moto-przygodę na portalu Motogen. Zdjęcia, video, trasa przejazdu czy koszty podróży – to wszystko możesz zrobić w jednym miejscu, u nas i za darmo. Na autorów najciekawszych wpisów czekają smyczki, koszulki, kubki oraz inne fanty motocyklowe.

 

1. Należy przejść do zakładki GPS > Trasy motocyklowe/wycieczki ,a kolejno w prawej kolumnie wybrać przycisk „TRASA”, tak jak na zdjęciu poniżej.

 

 

2. Kolejnym etapem jest oznaczenie trasy przejazdu na mapie Google w następujących krokach:

 

- Kliknij przycisk "Oznacz na mapie / edytuj trasę

 

 

- W nowo otwartym oknie z Google Maps wybierz opcję w lewym górnym rogu „Zobacz w Mapach Google”, wpisz lokalizacje i oznacz punkty przejazdu trasy. 

 

 

- Po wprowadzeniu punktów przejazdu kliknij w ikonkę ustawień   znajdującą się w prawym dolnym rogu ekranu. Z menu wybierz opcję "Udostępnij i umieść mapę", następnie "Umieść mapę".

 

 

- Skopiuj cały kod zaczynający się od znaków: <iframe src="https://www.google.com/maps/...
- Zamknij okno Google Maps.
- Wklej skopiowany kod w pole „Link do trasy” i kliknij "Zapisz mapę".

 

 

- Uzupełnij kolejne informacje opisujące wyjazd: datę, długość trasy, typ motocykla, koszty przejazdu itp., a na koniec kliknij "Zapisz" na dole formularza.

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści