-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Podróżuj łatwiej z dedykowanymi kuframi Moto Guzzi Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Podróżuj łatwiej z dedykowanymi kuframi Moto Guzzi

Moto Guzzi V85 TT jest niewątpliwie jedną z najciekawszych premier tego sezonu. Od momentu jego debiutu nieustannie wzbudza zainteresowanie zarówno miłośników dalekich, motocyklowych podróży, jak również tych mniej zaawansowanych jeźdźców. Uniwersalna konstrukcja, dzięki której motocykl daje sobie radę zarówno na asfalcie jak i poza nim stawia go bardzo wysoko na liście „najlepszy motocykl do podróży”.

Teraz, dzięki dedykowanemu zestawowi oryginalnych kufrów, Twoja podróż może być jeszcze przyjemniejsza. Łączna ładowność na poziomie 64,5l to bardzo dobry wynik, który pozwoli zabrać ze sobą to co potrzebne. Atrakcyjności dodaje wykonanie zgodne z włoskim stylem i designem oraz dbałość o każdy szczegół. Wysokiej jakości nylon w połączeniu z wstawkami aluminiowymi daje poczucie solidności, trwałości oraz wytrzymałości.

 

 

Wygodę użytkowania zapewnia prosty w obsłudze stelaż z mocowaniem za pomocą specjalnych zamków oraz uchwyty ułatwiające przenoszenie po demontażu.

 

Szczegółowa oferta na zakup kufrów Moto Guzzi dostępna jest w autoryzowanych salonach sprzedaży Moto Guzzi.

 

Projekt wspierają marki: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribas oraz I’M Inter Motors!

 

 

 

Więcej o motocyklach Moto Guzzi
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści