-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Ostatnie wolne miejsca na BMW RR Days na torze w Brnie. Przetestuj nowe S1000RR oraz HP4! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Ostatnie wolne miejsca na BMW RR Days na torze w Brnie. Przetestuj nowe S1000RR oraz HP4!

Wspaniałe motocykle sportowe, tor w Brnie, na którym odbywają się wyścigi MotoGP oraz możliwość jazdy nowym BMW S1000RR oraz HP4 – to największe atrakcje przewidziane przez markę BMW w czasie kolejnych BMW RR Days, ósmej edycji eventu dla miłośników jednośladów sportowych przez duże "S". Impreza odbędzie się w dniach 8-9 maja w Brnie – to ostatni dzwonek żeby zapisać się i poczuć wyścigowe emocje.

BWW RR Days to dwa dni na profesjonalnym torze (na którym odbywa się między innymi GP Czech MotoGP) w towarzystwie miłośników adrenaliny i wyścigowych doznań (z którymi wymienisz doświadczenia i podzielisz się swoimi wrażeniami). W tym czasie możesz wziąć udział w 12 sesjach na swoim motocyklu oraz skorzystać ze sportowych modeli przywiezionych przez BMW Motorrad.

 

BMW RR Days 2017...

 

Wśród nich mamy dwie prawdziwe perełki: nowy model S1000RR, flagowego superbike’a, który został zaprezentowany w listopadzie na targach EICMA.  Obniżono w nim masę, zastosowano układ zmiennych faz rozrządu oraz mnóstwo lekkich komponentów. Wraz ze wzrostem mocy o 8 KM BMW wraca na szczyt kategorii superbike.

 

BMW RR Days 2018...

 

Prawdziwą niespodzianką jest jednak BMW HP4 z carbonową ramą, który waży na sucho 146 kg, co w połączeniu z masą 215 KM zapewnia wyczynowe doznania. To niewątpliwie jedyna okazja przejechać się tym wyjątkowym pojazdem.

 

Niestety liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie informacje o evencie oraz link do rejestracji znajdziecie tutaj.

 

 

Więcej o motocyklach BMW

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści