Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Ostatnie odliczanie przed wielką imprezą rocznicową Harley-Davidson w Pradze Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Ostatnie odliczanie przed wielką imprezą rocznicową Harley-Davidson w Pradze

Rok 2018 jest 115 rokiem obecności marki Harley-Davidson® na rynku. Aby uczcić ten fakt z właściwym rozmachem, w dniach 5-8 lipca 2018 odbędzie się wielka impreza rocznicowa u naszych południowych sąsiadów, w pięknej czeskiej Pradze. Będzie to główna i największa europejska impreza zorganizowana przez Harley-Davidson z okazji 115 rocznicy. Będzie to również święto wszystkich motocyklistów.
  • Największa europejska impreza z okazji 115-lecia Harley-Davidson odbędzie się w Pradze, w dniach od 5 do 8 lipca
  • Wejściówki zakupili motocykliści i fani marki z 75 krajów - zapowiada się wielkie wydarzenie!
  • W dniu 4 lipca, tuż przed imprezą rocznicową odbędzie się koncert Rolling Stones
  • W strefie Expo będzie można poznać całą historię H-D i zobaczyć ponad 150 wyjątkowych motocykli
  • Wielka parada motocyklowa w zabytkowym centrum Pragi
  • Festiwal Custom Bike, Dark Custom Arena i miasteczko H.O.G.
  • Gala Muaythai All Star Fight – zawodnicy z 35 krajów, w tym legenda Muaythai, tajski bokser Buakaw Benchamek
  • Jazdy próbne najnowszymi modelami Harley-Davidson
  • Jazdy próbne i miasteczko Jeep®

 

Wieczór poprzedzający rozpoczęcie imprezy można spędzić z inną światową legendą, na koncercie Rolling Stones – na pobliskim lotnisku Letnany - w ramach trasy koncertowej „No Filter” (podobną są jeszcze bilety). A potem cieszyć się muzyką na żywo (m.in. The Hives) na imprezie rocznicowej - wystąpią zespoły grające rock, blues, reggae i rap – na 4 scenach, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Obchody 115 rocznicy w Pradze to impreza dla wszystkich. Bo najważniejsza jest jazda, duch wyścigów i nawiązywanie nowych kontaktów z ludźmi, którzy dzielą pasję jazdy na dwóch kołach. Dlatego do Pragi zaproszeni są wszyscy - obecni motocykliści oraz ci, którzy jeszcze nie zaczęli przygody z jazdą na motocyklu.

 

W strefie Expo zostanie zaprezentowanych ponad 150 motocykli Harley-Davidson, a uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję odbyć interaktywną podróż przez historię marki od jej początków w 1903 roku. Będzie również możliwość odbycia jazdy próbnej najnowszymi modelami z rocznika 2018, w ramach H-D Demo Truck.

 

Polskim akcentem będą pokazy jazdy Maćka DOP’a - jedynego w Polsce i jednego z nielicznych w Europie stuntera jeżdżącego na motocyklu Harley-Davidson.

 

Marka Jeep®, kluczowy partner największych imprez Harley-Davidson, zaprasza na jazdę próbną jednym z kultowych modeli. W strefie Jeep Lounge będzie można również kupić akcesoria sygnowane logo Jeep.

 

Bilety do nabycia i więcej informacji:  www.h-d.prague115.com

Więcej o motocyklach Harley-Davidson
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści