Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe O'neal – profesjonalne stabilizatory szyi już w Polsce Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

O'neal – profesjonalne stabilizatory szyi już w Polsce

Firma O'neal wprowadziła na rynek nowy produkt – profesjonalny stabilizator szyi.

Firma O'neal wprowadziła na rynek nowy produkt – profesjonalny stabilizator szyi.

O'neal to znany w świecie offroadowym producent, stawiający nacisk na bezpieczeństwo motocyklistów uprawiających FMX, motocross czy jeżdżących na enduro. Jednym z bardziej niezbędnych elementów ochrony ciała każdego motocyklisty jest na pewno stabilizator szyi. Teraz w ofercie O'neal znajdziecie taki właśnie profesjonalny stabilizator, Moveo Safety. Ochraniacz ten ma za zadanie zmniejszyć lub ograniczyć możliwość urazu szyi, kręgosłupa oraz głowy. Dzięki swojej niewielkiej wadze (793 g w wersji Dynamic) nie stanowi dodatkowego balastu. Firma O’neal wprowadziła do sprzedaży dwa modele, które różnią się wagą, ceną oraz materiałem, z którego są wykonane.


Wersja Dynamic waży ok. 793 g i wykonana jest z termoplastycznego plastiku. Cena detaliczna w sklepie www.enduro-cross.pl, będącego dystrybutorem O’neal w Polsce, wynosi 1149 zł. Natomiast wersja Carbon waży ok. 750 g i wykonana jest z tego samego materiału, zaś tylna część wykończona jest kevlarem. Za tę wersję należy zapłacić 1549 zł. Produkty Moveo przed wejściem do sprzedaży zostały poddane wielu testom zderzeniowym z użyciem najnowocześniejszych manekinów. 


Ochraniacz powstał we współpracy z hiszpańską firmą Moveo Safety, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych ochraniaczy w dziedzinie sportów motorowych. Dotychczas marka O’neal mogła zaoferować piankowo-gąbkowe stabilizatory karku, które niewątpliwie nie mogą się równać sztywnym stablizatorom, ale na pewno spełniają swoją rolę w dużym stopniu i stanowią alternatywę dla osób mniej zamożnych. Ponadto ochraniacze gąbkowo-piankowe chronią szyję i krtań podczas jazdy w lesie, gdzie podczas przedzierania się przez gęste krzaki lub gałęzie może dojść do urazów szyi lub krtani.

 

Stabilizatory O’neal dostępne są w sklepie www.enduro-cross.pl oraz w innych sklepach dilerskich.

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
O'neal – profesjonalne stabilizatory szyi już w Polsce Dotychczas marka O’neal<...
O'neal – profesjonalne stabilizatory szyi już w Polsce - fot. 2 Moveo Safety Carbon waży ok...
O'neal – profesjonalne stabilizatory szyi już w Polsce - fot. 3 Profesjonalny ochraniacz sz...
O'neal – profesjonalne stabilizatory szyi już w Polsce - fot. 4 Profesjonalny ochraniacz sz...
O'neal – profesjonalne stabilizatory szyi już w Polsce - fot. 5 Profesjonalny ochraniacz sz...
O'neal – profesjonalne stabilizatory szyi już w Polsce - fot. 6 Piankowo gąbkowy stabili...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści