Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Relacje Offroadowe nowości Yamaha na 2018r. Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Relacje

Offroadowe nowości Yamaha na 2018r.

Nowości Yamahy na 2018r zaprezentowane. Oczywiście offroadowe nowości. Czym się różnią YZ125, YZ250, YZ450 od swoich poprzedników?

Tego dowiecie się w materiale Kamila Wojciechowskiego, który powinniśmy opublikować przed pierwszym listopada. W kilku słowach nowe Yamahy to przede wszystkim ewolucje poprzednich modeli. Producent skoncentrował się na elementach tuningowych-jak się okazuje jest ich mnóstwo a do większości wraz z montażem przewidziano zmiany oprogramowania jednostki sterującej.

 

 

Po zakupie fabrycznego urządzenia podłączanego do ECU możemy również zmieniać mapy silnika na jedną z kilku dostępnych. W zależności od naszych potrzeb i stanu toru wybieramy optymalne - czyli bardziej agresywna na suchy tor, płynna, łagodna na mokry. Tym samym urządzeniem możemy sprawdzić ilość motogodzin, szczególnie że ich licznik nie jest wyposażeniem standardowym.

 

Event odbywał się w Pole Position w Jankach, czyli miejscu, w którym każdy miłośnik sportów motorowych wybierze coś dla siebie. Poza torem motocrossowym znajdziemy tu quady, carting, czy pit-bike'i. Miejsce jak najbardziej godne polecenia. Trochę nie dopisała pogoda, ale testowaliśmy motocykle off-roadowe, dla których nie ma złych dróg.

 

Więcej o terenowych nowościach Yamahy już wkrótce...

 

 

 

Więcej o motocyklach Yamaha
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści