Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Nowy Triumph Bonneville Speedmaster Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Nowy Triumph Bonneville Speedmaster

Pod koniec września informowaliśmy o planowanej prezentacji Triumpha Bonneville'a Speedmaster. Już wiemy, że to bobber bazujący na znanym, lubianym i pożądanym "Bońku".

Zapowiedź prezetnacji znajdziecie tutaj. A teraz kilka słów o nowym modelu: bazuje na Triumphie Bonneville Bobber, będzie napędzany twinem o pojemności 1200ccm. Na potrzeby projektu przekonstruowano tylną cześć ramy, umożliwiającą osiągnięcie niskiej linii motocykla ale i montaż drugiego siedzenia. Wśród niemal 130 akcesoriów customowych producent przewidział także dedykowane sakwy czy wysoką szybę, co mocno podwyższa właściwości turystyczne prezentowanego pojazdu.

 

 

 

 

 

Klimatem i wyglądem nowy Triumph Bonneville Speedmaster wyraźnie nawiązuje do amerykańskich cruiserów z lat 50tych. W naszym odczuciu może być całkiem fajną opcją dla miłośników motocykli klasycznych a nie gustujących w produktach Harley-Davidsona.

 

Bonneville Bobber kosztuje w Polsce od 57500 - przypuszczamy, że Bonneville Speedmaster będzie od niego tylko nieznacznie droższy...

 

 

 

 

 

 

 

źródło: motorcyclenews.com

Więcej o motocyklach Triumph
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści