Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje Nowości sprzed lat: Suzuki B-King (2007-2012) Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

Nowości sprzed lat: Suzuki B-King (2007-2012)

Cyklem "Nowości sprzed lat" postanowiliśmy przypomnieć dawne testy motocykli, przeprowadzane przez portal Motogen.pl. Co nam się wówczas podobało? Jakie były wady i zalety? W kolejnym odcinku chcemy przypomnieć test Suzuki B-Kinga. Brutalnego power-nakeda, muscle bike'a zbudowanego na bazie Hayabusy II-generacji. Czy blisko dziesięć lat od prezentacji chcielibyście go mieć?

Suzuki B-King został zaprezentowany w 2007r, a do salonów trafił w 2008r. Technicznie był blisko spokrewniony z Suzuki GSX-1300R Hayabusa, a więc posiadał wszelkie cechy, aby zostać "królem nakedów". Mocny silnik, przyzwoite hamulce, sztywną, zapewniąjącą stabilność ramę oraz nieszablonowy design. W moim odczuciu chyba zbyt przypominający japońskie kreskówki, żeby odnieść sukces na rynkach europejskich. B-King nigdy nie był królem statystyk sprzedaży - a szkoda, bo pomimo gigantycznych wartości mocy i momentu ten motocykl w pozamiejskich wycieczkach okazuje się całkiem dobrym kompanem. 

 

Więcej przeczytacie w teście z 2009r:  http://www.motogen.pl/Suzuki-B-King,7890.html

 

 

Dzisiaj B-Kinga znajdziecie w różnych cenach. Ogłoszeń jest niewiele, a ceny w zależności od stanu i wyposażenia to kwota pomiędzy 20 a 33 tys. zł. Jeśli myśleliście o nieszablonowym pojeździe - warto nad nim pomyśleć - naszym zdaniem za kilka lat z racji nieszablonowego designu i kosmicznych osiągów będzie poszukiwanym modelem...

Więcej o motocyklach Suzuki

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści