Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Nowości BMW: F850GS na 2018 zadebiutuje na EICMA Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Nowości BMW: F850GS na 2018 zadebiutuje na EICMA

BMW wrzuciło do sieci teaser zwiastujący nowość na 2018r. F850GS pojawić ma się 7.XI na targach EICMA w Mediolanie. Czego możemy się spodziewać po nowym wcieleniu udanego F800GS?

Naszym zdaniem z pewnością nowego silnika. Większa pojemność oznacza więcej mocy i momentu, albo ich mocno skorygowany przebieg. Nie jest także wykluczone, że BMW musiało podnieść pojemność żeby utrzymać osiągi na dotychczasowym poziomie - norma Euro IV z pewnością mocno je kastruje.

 

Kolejną nowością powinnien być nowy wyświetlacz, który już trafił do flagowego R1200GS.

 

 

Naszym zdaniem producent z pewnością popracował nad bardziej zaawansowaną elektroniką. Mamy cichą nadzieję, że pojazd nie stracił nic ze swoich off-roadowych możliwości, szczególnie, że teaser utrzymany jest w klimacie bezdroży. Wszystkie domysły i spekulacje zostaną rozwiane już 7-go listopada, podczas prezentacji BMW na EICMA.

 

Redakcja Motogen będzie na miejscu, więc jak mawiają motocykliści z za wielkiej kałuży - "stay tuned". Poza oficjalnymi informacjami wspomina się także o odświeżonym F750GS...

 

Więcej o motocyklach BMW

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści