Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Nieszczelny wlew paliwa Hondy CBR1000RR - wezwanie serwisowe Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Nieszczelny wlew paliwa Hondy CBR1000RR - wezwanie serwisowe

Właściciele tegorocznych wersji Hondy CBR1000RR i CBR1000RR SP powinni jak najszybciej skontaktować się z autoryzowanym serwisem. Przez nieszczelny korek wlewu paliwa w zbiorniku może pojawić się woda.

CBR1000RR oraz CBR1000RR SP to perły w sportowej koronie Hondy. Niestety część motocykli z rocznika 2017 ma dość poważną wadę fabryczną. Jest nią nieszczelność występująca pomiędzy pokrywą wlewu paliwa, a jego szyjką. Może tamtędy trafiać do zbiornika woda, która w skrajnych przypadkach uszkodzi silnik i może doprowadzić do wypadku.

 

 

Akcja serwisowa startuje na początku grudnia. W jej ramach autoryzowane serwisy wymienią wlew paliwa, a także skontrolują i ewentualnie wymienią części silnika, które mogły zostać uszkodzone przez wodę, która zdążyła dostać się do zbiornika. Jeśli posiadacie CBR1000RR z tego roku, skontaktujcie się z waszym dealerem jak najszybciej.

Więcej o motocyklach Honda

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści