-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Nie żyje motocyklista, który zderzył się z lądującym szybowcem Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Nie żyje motocyklista, który zderzył się z lądującym szybowcem

Na lotnisku w Nowym Targu doszło do nieprawdopodobnego wprost wypadku z udziałem motocyklisty. Szybowiec, podchodzący do lądowania, uderzył motocyklistę, który właśnie przecinał, na swoim motocyklu crossowym, pas trawiastego lotniska. Niestety, kierowca jednośladu zmarł.

Lotnisko w Nowym Targu, i jego okolice, wraz ze znajdującą się w pobliżu skarpą, to miejsca bardzo chętnie odwiedzane przez motocyklistów. Sobotnia przejażdżka 21-letniego mieszkańca Nowego Targu niestety zakończyła się tragicznie. Najprawdopodobniej młody mężczyzna, wraz z kolegą na drugim motocyklu, przecinali pas trawiastego lotniska, na którym lądował właśnie szybowiec. Na miejsce wypadku przyjechała policja, straż pożarna i pogotowie. Pilotowi nic się nie stało, niestety młodego motocyklisty nie udało się uratować, poniósł śmierć na miejscu. Dochodzenie w tej sprawie przeprowadzi Państwowa Komisja Badań Wypadków Lotniczych.

 

To nie pierwszy taki przypadek w Polsce, podobny miał miejsce na lotnisku w Pile, w kwietniu tego roku, kiedy to motocyklista zderzył się z autem holującym szybowiec. Także poniósł śmierć.

 

Źródło: podhale24.pl

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Nie żyje motocyklista, który zderzył się z lądującym szybowcem zdjęcie poglądowe
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści