-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Największe Targi Motoryzacyjne w Europie Środkowej "Poznań Motor Show" już od 28 marca! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Największe Targi Motoryzacyjne w Europie Środkowej "Poznań Motor Show" już od 28 marca!

Poznań Motor Show 2019 czyli Wielkopolskie Święto Motocyklizmu rozpocznie się już 28 marca! Impreza jest zlokalizowana na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ulicy Głogowskiej 14 w Poznaniu w pawilonach 7A, 8, 8A. Wśród atrakcji możemy znaleźć ekspozycję takich firm jak Super Soco, Motor-Land (importer Kymco, Benelli, Keewaya, Rieju), KXD, E-GOO, czy Bilibike.

Ale to nie wszystkie atrakcje. W trakcie imprezy zostaną rozegrane zawody w stunt ridingu, odbędzie się wystawa i plebiscyt na motocykl publiczności w kategorii custom. Nie mniej atrakcji czeka nas w strefie kobiet czyli Speed Ladies.

II Stunt Wars Poland

Międzynarodowe zawody stunt ridingu, czyli freestylu motocyklowego.  Ich organizatorzy to ludzie z pasją i sercem do sportowych motocykli. Od wielu lat czynnie udzielający się na polskiej scenie stuntu współorganizując, wspierając i promując wydarzenia. Związani z organizacją eventów, także zawodowo, postanowili połączyć doświadczenie z pasją, aby podczas Poznań Motor Show stworzyć niezapomniane zawody dla międzynarodowej społeczności i widowisko dla wszystkich zwiedzających! Głównym sponsorem zawodów jest firma Motul.

Na uczestników zawodów czekają nagrody pieniężne. Za zdobycie pierwszego miejsca, laureat zdobędzie 6000 zł.

 

Sędziowie:

  • Antonio Carlos Farias (Hiszpania)
  • Adam Peschel (Czechy)
  • Damian „Baza” Bazaniak (Polska)
  • Rafał Pasierbek (Polska)

 

Strefa Speed Ladies

 A jeśli ktoś uważa, że motoryzacja i szybka jazda to hobby przeznaczone dla mężczyzn, szybko z tego błędu wyprowadzi go strefa kobiet przygotowana przez Speed Ladies. Organizowana po raz piąty na poznańskich targach przestrzeń dla fanek dwóch kółek w tym roku zapowiada się szczególnie. Poza spotkaniami, gośćmi, rozmowami z ciekawymi kobietami, szykuje się wielkie show – pokaz mody, w którym miejsce modelek zastąpią motocyklistki. Poza dobrze znanymi postaciami jak Żaneta Lipińska szefowa portalu, popularna Dzikuska, czy znana zawodniczka Dominika Orlik udział w przedsięwzięciu mogła wziąć każda motocyklistka, po udziale w castingu.

Poznań Motorbike Show

Poznań Motorbike Show to druga edycja konkursu na motocykle customowe, organizowana podczas Poznań Motor Show. Wszystkich twórców wyjątkowych i spersonalizowanych motocykli zachęcamy do udziału! Wszystkich pasjonatów oryginalnych i  wyjątkowych rozwiązań zapraszamy do licznego stawienia się w pawilonie 7A, gdzie przygotowana zostanie ekspozycja motocykli przeznaczonychdo głosowania.

Zwycięzca zdobędzie Nagrodę Publiczności.

 

Tegoroczne kategorie, w jakich sędziowie ocenią zgłoszone motocykle:

  • Freestyle
  • Modified Harley
  • Cafe Racer
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści