-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Najnowsza kolekcja odzieży motocyklowej ADRENALINE na wybiegu Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Najnowsza kolekcja odzieży motocyklowej ADRENALINE na wybiegu

Siódma edycja święta mody „PTAK premiery” różniła się od poprzednich edycji. Nowością i niespodzianką podczas wiosennego wydarzenia był pokaz kolekcji motocyklowej odzieży Adrenaline, która ze względu na przeznaczenie nie gościła do tej pory na wymagających pokazach.

Dynamicznie rozwijająca się marka odzieży motocyklowej ADRENALINE przełamała schematy. Na wybiegu zaprezentowano nowe kroje, wzory i kolory funkcjonalnych „stylizacji”, które zdobyły uznanie nie tylko wśród motocyklistów.

 

 

Pokazy nowych kolekcji na sezon wiosna/lato 2018 były uroczystym rozpoczęciem nadchodzącego sezonu w polskiej modzie. Dla marki ADRENALINE była to okazja do testowania nowych produktów na wybiegu, kiedy na zewnątrz warunki do jazdy na motocyklach były jeszcze mało sprzyjające. Spora dawka emocji i skok adrenaliny dały się odczuć modelom i modelkom, którzy na przebranie przed kolejnymi wyjściami mieli tylko około minuty. Pokazywane na wybiegu zestawy musiały nie tylko doskonale prezentować się w świetle reflektorów. Zaliczyły również bojowy test weryfikujący komfort zakładania, wygodę odzieży i sprawność zamków błyskawicznych w rękach osób, które na co dzień nie mają styczności z branżą motocyklową.

 

 

ADRENALINE to marka własna odzieży i akcesoriów motocyklowych firmy Inter Cars S.A., dla której to marki został wyznaczony zupełnie nowy kierunek. Od kilku miesięcy w rozwój i wprowadzanie nowej strategii marki angażuje się zespół „adrenalinowców”. W powstających projektach widać innowacyjną linię - konsekwentną, wyostrzoną, zdecydowaną. Nowa ADRENALINE to świeża, przejrzysta, funkcjonalna i zapewniająca bezpieczeństwo kompozycja, ale w ciągle rozwijającej się formie. Marka jest mocno „podkręcana”, a nowe projekty to dopiero wstęp do tego, co czeka nas w kolejnych sezonach.

 

 

 

ADRENALINE rozpoczyna drugą dekadę swojej obecności na rynku, wchodzi w nią z nowymi pomysłami i energią. Gama produktów stale się rozszerza, aby w kolejnych sezonach zaskoczyć polskich (i nie tylko) motocyklistów jeszcze bardziej.

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści