-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Na dachu Rumunii już w najbliższą sobotę Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Na dachu Rumunii już w najbliższą sobotę

Już w najbliższą sobotę rusza wyprawa "Na dachu Rumunii" - optymizm i pozytywna energia uczestników jest zaraźliwa, a trasa przebiega najładniejszymi zakątkami Karpat dlatego bez wahania postanowiliśmy objąć ją patronatem medialnym. Jednocześnie z przyjemnością podejmiemy się patronatu nad ciekawymi inicjatywami turystycznymi.

 

Oddajemy głos inicjatorom wyjazdu:

 

Na dachu Rumunii czyli motocyklem przez Karpaty to trasa przebiegającą przez Polskę, Słowację, Węgry, Rumunię i Czechy - ok. 4500 km, w trakcie której planujemy odwiedzić jedne z najpiękniejszych miejsc jakie znajdują się na motocyklowej mapie Europy - m.in. Bieszczady, Ojcowski Park Narodowy, Ogrodzieniec, Cytadelę w Poenari, Trasę Transfogarską, Kopalnię w Turdzie, Wąwóz Bicaz, Rezerwat „Żywy Ogień”, Jaskinię w Aggtelek, Lillafured… Startujemy 11.06.2016 przy Kopalni Bełchatów, kończymy 26.06.2016 w Cieszynie.

 

Maciej vel Łysy, mam 33 lata. Moja przygoda z motocyklami zaczęła się w wieku 10 lat. Obecnie poruszam się na Hondzie XRV 750 Africa Twin. Mój bagaż podróżniczy to głównie Polska – szczególnie miejsca opuszczone, tereny powojskowe, góry. Poza motocyklem podróżuję również rowerem.

 

 

Paweł vel Blubi mam 33 lata. Motocyklową przygodę zaczynałem wiele lat temu od motorynki. Całe życie szosa a od zeszłego sezonu odkrywam zalety szutrów i duktów leśnych. Do tej pory skupiałem się na jeżdżeniu po Polsce zwykle odwiedzając zloty lub festiwale muzyczne. Teraz przyszedł czas na dalsze wyprawy!

 

Mapka trasy

 

Trzymamy kciuki zachęcając do odwiedzenia fejsbukowego profilu wyprawy - relacja wkrótce po powrocie na łamach portalu Motogen.pl

Autor: Jakub Olkowski

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Na dachu Rumunii już w najbliższą sobotę Na dachu Rumunii
Na dachu Rumunii już w najbliższą sobotę - fot. 2 Na dachu Rumunii
Na dachu Rumunii już w najbliższą sobotę - fot. 3 Na dachu Rumunii
Na dachu Rumunii już w najbliższą sobotę - fot. 4 Na dachu Rumunii
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści