-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Motor Show 2013 – znamy datę Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Motor Show 2013 – znamy datę

Kolejna edycja największej polskiej wystawy motoryzacyjnej odbędzie się w dniach 4–7 kwietnia 2013 oczywiście w Poznaniu.

W zeszłym roku hale wystawiennicze Międzynarodowych Targów Poznańskich odwiedziła rekordowa liczba 59 000 zwiedzających. Mogli oni obejrzeć stoiska takich motocyklowych i skuterowych firm, jak: Harley-Davidson, Romet, Zipp, BMW, Kymco, Yamaha, KTM, Husaberg, Junak, Ferro, Piaggio, Vespa, Gilera, Triumph i Ducati. Nie zabrakło także sprzedawców wszelkiej maści akcesoriów i ubiorów motocyklowych.


Oprócz jednośladów w MTP było można oglądać najciekawsze, najdroższe i najbardziej pożądane samochody. Organizatorzy zadbali również o dodatkowe atrakcje dla odwiedzających, w tym chociażby Custom Festiwal. Jeżeli nie byliście na Motor Show 2012, przeczytajcie co działo się na halach MTP w naszej relacji.


Już teraz rezerwujcie czas w dniach od 4 do 7 kwietnia, by zjawić się na największej motoryzacyjnej wystawie w Polsce! Więcej informacji o nadchodzącym Motor Show 2013 możecie znaleźć na stronie: www.motorshow.pl.

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Motor Show 2013 – znamy datę Motor Show 2013
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści