-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Motocyklowa asysta dla motocyklistów z Węgier Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Motocyklowa asysta dla motocyklistów z Węgier

Już dzisiaj o godzinie 11.00 z Krakowa wyjedzie konwój odprowadzający na Węgry motocyklistów, którzy zginęli w wypadku na Zakopiance.

Już dzisiaj o godzinie 11.00 z Krakowa wyjedzie konwój odprowadzający na Węgry motocyklistów, którzy zginęli w wypadku na Zakopiance.

W wypadku, o którym pisaliśmy w ubiegłym tygodniu, zginęły dwie osoby, a trzecia, niestety, zmarła w szpitalu. Dziś z Krakowa, z ul. Strzelców 28, wyruszy motocyklowy konwój, który odprowadzi węgierskich motocyklistów w ich ostatniej drodze do domu. Oprócz polskich motocyklistów, po swoich przyjaciół wyjadą motocykliści z Węgier. Na Słowacji do asysty przyłączyć się ma zespół pogotowia na motocyklach, a na granicy z Węgrami także asysta policjantów na motocyklach.

Trasa, jaką przejadą, rozpocznie się w Krakowie, przez Chyżne, Dolny Kubin, Ruzomberok, Banska Bystrica, Zvolen, Sahy, aż do Budapesztu.

Węgierscy motocykliści proszą o towarzyszenie ich kolegom w tej ostatniej drodze na tyle, na ile jest to możliwe. Przejazd będzie się odbywał bardzo powoli, w każdej chwili będziecie mogli przyłączyć się do asysty. Ze względów bezpieczeństwa krakowska policja zabezpieczy przejazd asysty do granic miasta. Szczegóły tutaj.

Tagi

oceń ten materiał:
Motocyklowa asysta dla motocyklistów z Węgier Dziś o godzinie 11.00 z Kra...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści