Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Motocyklisto ruszaj na 18-ste BMW Motorrad Days do Garmisch-Partenkirchen! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Motocyklisto ruszaj na 18-ste BMW Motorrad Days do Garmisch-Partenkirchen!

Zlot w Garmisch-Partenkirchen to jedna z tych imprez, na których po prostu musisz być choć raz w życiu, jeżeli uważasz się za fana marki BMW. Jest to jednak o tyle trudne, że ci którzy do Garmisch przyjeżdżają raz, później co roku tu wracają… Zapraszamy na wyjazd wraz z twoim dealerem BMW!

Garmisch-Partenkirchen, to niewielka miejscowość, która nie ma nawet statusu miasta. To jednak wcale nie jest przeszkodą by o tym, położnym w malowniczej dolinie u podnóża Alp, uzdrowisku głośno było na całym świecie aż dwa razy w roku. Zimą, zawsze 1 stycznia, odbywa się tutaj konkurs skoków narciarskich, który wchodzi w skład Turnieju Czterech Skoczni, a ulice Garmisch roją się wtedy od kibiców tej dyscypliny. Natomiast latem, na początku lipca, miejscowość ta zostaje przejęta przez 40 000 motocyklistów, właścicieli maszyn BMW. Tutaj bowiem odbywa się coroczny, największy, światowy zlot motocykli spod znaku biało-niebieskiego śmigła, czyli BMW Motorrad Days.

 

Zobacz jak to wydarzenie wyglądało rok temu 

 

BMW Motorrad Days w Garmisch Partenkirchen to esencja tego, czym jest prawdziwy motocyklizm. Czeka tu na was mnóstwo przeróżnych atrakcji, oryginalnych i customowych pojazdów BMW, możliwość odbycia jazd testowych, pokazy motocyklowego stuntu, driftu oraz jazdy w beczce śmierci, konferencja przedstawiająca nowości fabryki na nadchodzący sezon, muzyka na żywo, ale przede wszystkim wspaniała zlotowa atmosfera, setki kilometrów alpejskich tras i oczywiście… przepyszne niemieckie piwo – ale to dopiero po jeździe, pod koniec pełnego wrażeń dnia!

 

Oficjalna zapowiedź 18-stych BMW Motorrad Days 
 

Chcesz zobaczyć na żywo kilkadziesiąt tysięcy maszyn BMW? Spędzić niezapomniane chwile w motocyklowej atmosferze? Nie czekaj, zapisz się już dziś i ruszaj w trasę. Motocykliści z całej Polski jadą w kierunku Garmisch, a startują już w najbliższy czwartek (5.07) spod dealerstw motocyklowych BMW Inchcape (Warszawa, Wrocław, Poznań) oraz innych dealerów BMW Motorrad Polska. Poniżej plan wyjazdu z Poznania:

 

  • 05.07 (czwartek) godzina 9:00 - wyjazd spod Salonu BMW Inchcape, mieszczącego się przy ul. Wschodniej 9, Swadzim - Pilzno, gdzie około godz. 12 spotkamy się z ekipą z Warszawy oraz Wrocławia
  • 06.07 (piątek) - wyjazd z Pilzna do Garmisch na teren zlotu
  • 07.07 (sobota) – uczestnictwo w BMW Motorrad Days
  • 08.07 (niedziela) - po zakończeniu eventu powrót przez Monachium oraz odwiedziny w muzeum marki BMW

 

Szczgółowy plan wyjazdu dostępny na stronie poznańskiego dealera.  Zapisy na wyjazd przyjmuje Paweł Bednarek pawel.bednarek@bmw-imp.pl , udziela też informacji na temat kosztów udziału w evencie.

 

Nie mieszkasz w Poznaniu? Skontaktuj się ze swoim dealerem BMW Motorrad.

 

Więcej o motocyklach BMW
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści