Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Motocykle 3D: Jazda na krawędzi w Polsce rok po światowej premierze [AKTUALIZACJA] Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Motocykle 3D: Jazda na krawędzi w Polsce rok po światowej premierze [AKTUALIZACJA]

Brytyjski film dokumentalny "Motocykle 3D: Jazda na krawędzi" ("TT3D: Closer to the Edge") będzie miał swoją polską premierę dopiero w kwietniu 2012 roku.

Brytyjski film dokumentalny "Motocykle 3D: Jazda na krawędzi" ("TT3D: Closer to the Edge") będzie miał swoją polską premierę dopiero w kwietniu 2012 roku.


Choć światowa premiera "Motocykle 3D: Jazda na krawędzi" odbyła się już w kwietniu tego roku, polscy miłośnicy sportów motocyklowych na pewno czekają na premierę dokumentu w reżyserii Richarda de Aragues na rodzimych srebrnych ekranach.

 

[AKTUALIZACJA]:

Niestety, dowiedzieliśmy się, że odbędzie się ona nie 30 września 2011 roku, jak pierwotnie planowano, a dopiero rok po światowej premierze, czyli w kwietniu 2012. Film, który zrealizowano techniką 3D, to historia wyścigu TT, który odbył się w 2010 roku na wyspie Man. Gwiazdą produkcji jest niezwykły zawodnik TT, Guy Martin, ale także niemniej fascynujący John McGuinness, Ian Huthinson, Conor Cummins, Tim Reeves, Nick Crowe czy choćby Cal Crutchlow. Narrator opowieści to aktor Jared Leto, znany widowni polskiej z filmów takich, jak choćby "Requiem dla snu" czy "Podziemny Krąg".


Wyspa Man jest jedynym terytorium należącym do Wielkiej Brytanii, na którym nie obowiązuje ograniczenie prędkości. Od 1904 roku na wyspie organizowane są uliczne wyścigi motocyklowe znane na całym świecie jako Isle of Man TT. Wyścigi te zalicza się do najbardziej widowiskowych i jednocześnie najbardziej niebezpiecznych imprez tego typu na świecie.  

Poniżej trailer filmu "Motocykle 3D: Jazda na krawędzi" ("TT3D: Closer to the Edge"). Mamy w redakcji cichą nadzieję, że polska wersja tytułu filmu to jedyna translatorska niezręczność i reszta będzie do przyjęcia dla wszystkich tych, którzy nie władają biegle językiem angielskim.

Motocykle 3D: Jazda na krawędzi w Polsce rok po światowej premierze [AKTUALIZACJA] Motocykle 3D: Jazda na k...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści