Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Nowości rynkowe Motocykl Victory Octane - zabawa w przystępnej cenie Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Nowości rynkowe

Motocykl Victory Octane - zabawa w przystępnej cenie

Mieliśmy nadzieję, że Victory zaskoczy nas prezentując swój nowy motocykl, ale nie przypuszczaliśmy, że uczyni to w taki sposób. Oto Octane, który miał być mocny i jest mocny - na swój sposób.

Motocykl jest  napędzany zupełnie nowym silnikiem o pojemności 1200 cm3. Chłodzony cieczą motor generuje moc 104 koni mechanicznych i dysponuje momentem obrotowym wynoszącym 103 Nm. To wszystko przy przy wadze 242 kilogramów. Producent zapewnia, że sprint od zera do setki wynosi 4 sekundy.

Ramę wykonano z aluminium. W ogólnym wyglądzie motocykla producent postanowił pozbyć się chromu i postawić na czerń. Oprócz tego Victory twierdzi, że to najbardziej agresywnie wyglądający amerykański cruiser na rynku. Jednocześnie jego forma jest do bólu klasyczna.

Już na starcie motocykl można doposażyć w sportowy tłumik, regulowane tylne amortyzatory, prostą kierownicę i obrotomierz z shift light.

Jeżeli nie najmocniejszy to jaki? Z pewnością najtańszy. Cena motocykla w Stanach Zjednoczonych wynosi 10 499 dolarów, co sprawia, że jest on tańszy nie tylko od dorosłych Harleyów, ale również od Indian Scout, który przecież znajduje się w obrębie tego samego koncernu.

W Europie cena będzie wynosiła 12 950 euro, ale tylko dla pierwszych 100 klientów. W nagrodę otrzymają oni dodatkowo osłony silnika z logo „Project 156”.

Poniżej możecie zobaczyć klipy promujące nowy motocykl.

 

 

 

Autor: Wojciech Grzesiak
oceń ten materiał:
Victory Octane Victory Octane
Victory Octane Victory Octane
Victory Octane Victory Octane
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści