Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Cross Country Łukasz Łaskawiec wygrywa Hungarian Baja Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Cross country

Łukasz Łaskawiec wygrywa Hungarian Baja

Łukasz Łaskawiec, po doskonałej jeździe praktycznie na każdym odcinku rajdu, jako pierwszy przekroczył linię mety w klasie Q4.

Łukasz Łaskawiec, po doskonałej jeździe praktycznie na każdym odcinku rajdu, jako pierwszy przekroczył linię mety w klasie Q4.


Łaskawiec jako pierwszy quadowiec znalazł się na finiszu rajdu Hungarian Baja Cross Country FIA. Zwycięstwo w węgierskiej imprezie przybliża Łukasza do tytułu Mistrza Europy w rajdach Cross Coutry, oczywiście w kategorii quadów.

 

"To był ciekawy, choć bardzo wymagający rajd. Trudna trasa wymagała ciągłej koncentracji i była bardzo męcząca dla sprzętu i zawodników. Pod koniec rajdu bolały mnie już nogi, dlatego spieszyłem się na metę. Stąd pewnie tak dobry wynik" – powiedział Łukasz Łaskawiec po zakończeniu jazdy.


Łukasz odniósł się także do postawy Adama Małysza, który po awarii na trasie nie mógł ukończyć rajdu: "Strasznie współczuję Adamowi, bo sam wiem jak trudna do zniesienia jest świadomość, że drobna wydawać by się mogła usterka niweczy cały trud włożony w osiągnięcie dobrego miejsca. Widać jednak, że Adam nawet na chwilę nie odpuścił i to trzeba docenić" – powiedział Łukasz "Łoker" Łaskawiec.


Więcej o starcie Łukasza i jego wrażeniach możecie dowiedzieć się z krótkiego wywiadu, jakiego udzielił tuż po zakończeniu Hungarian Baja. Materiał znajdziecie tutaj.
 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Łukasz Łaskawiec wygrywa Hungarian Baja Łukasz Łaskawiec wyg...
Łukasz Łaskawiec wygrywa Hungarian Baja - fot. 2 Łukasz Łaskawiec wyg...
Łukasz Łaskawiec wygrywa Hungarian Baja - fot. 3 Łukasz Łaskawiec wyg...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści