-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli List do mężczyzn czyli francuski sposób na bezpieczeństwo Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

List do mężczyzn czyli francuski sposób na bezpieczeństwo

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet we Francji pojawiły się reklamy zachęcające mężczyzn do bezpiecznych zachowań. Także na motocyklu.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet we Francji pojawiły się reklamy zachęcające mężczyzn do bezpiecznych zachowań. Także na motocyklu.


Na francuskich ulicach 8 marca pojawiły się reklamy takie jak ta prezentowana obok, które promować miały bezpieczną jazdę. Co prawda, czytanie długiego tekstu podczas prowadzenia pojazdu mogłoby wywołać skutek zgoła odwrotny i zaowocować wypadkiem, jednak sposób, w jaki płeć piękna przypomina mężczyznom o podstawach bezpieczeństwa, jest na pewno zabawny.


Na migającym bilboardzie przeczytać można: "List do: Mężczyn. Pierwszy ochraniacz na jądra znalazł zastosowanie w hokeju na lodzie w 1874... a pierwszy kask motocyklowy w 1974. A więc 100 lat zajęło mężczyznom, by wreszcie zrozumieli, że ich głowy są także ważne. Podpisano: Kobieta".


Co prawda, pomysłodawca pomylił datę zastosowania kasku motocyklowego z datą wejścia obowiązku stosowania tegoż, jednak przesłanie jest chyba wystarczająco czytelne.

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
List do mężczyzn czyli francuski sposób na bezpieczeństwo Z okazji Międzynarodoweg...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści