Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Konkurs Jesień z TRW rozstrzygnięty!!! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Konkurs Jesień z TRW rozstrzygnięty!!!

Zgodnie z regulaminem tydzień temu zakończył się konkurs producenta akcesoriów i części eksploatacyjnych TRW #jesieńztrw, w którym mogliście wygrać trzy komplety przeciwdeszczowe oraz nagrodę główną, bon o wartości 2500 zł brutto do realizacji w sieci Inter Motors. Liczba zgłoszonych do konkursu prac była tak duża, że chcąc je skrupulatnie przejrzeć wyniki publikujemy dopiero dzisiaj.

Liczba zgłoszeń pozytywnie nas zakoczyła. Na FB i Instagramie umieściliście znacznie ponad 600 prac udowadniających, że nie odpuszczacie i poruszacie się motocyklem bez względu na warunki pogodowe. Już choćby dzięki temu widzimy w każdym z Was zwycięzcę.

Niestety, nagrodę główną możemy przyznać tylko jednej osobie, a szkoda bo gdyby to zależało od nas to nagrodzilibyśmy przynajmniej kilkunastu uczestników.

 

Pod uwagę braliśmy nie tylko kreatywność publikowanych prac, ale również ich liczbę, oraz to jak dokładnie dokumentują motocyklową aktywność Uczestników konkursu. Mając na uwadze powyższe kryteria niezmiernie miło nam ogłosić, że nagroda główna trafi do Pawła Chodkiewicza, którego prace możecie zobaczyć na Instagramie, wpisując nazwę użytkownika WymowkaBiega. Paweł opublikował ponad 110 zdjęć opatrzonych hasztagiem #jesieńztrw.

 

Ale to nie jedyny zwycięzca - nagrody "dwutygodniowe" otrzymali Adrian Skirgajło, Paweł Chodkiewicz (tak, zwycięzca nagrody głównej - to tylko potwierdza jego zaangażowanie i skrupulatność w dokumentowaniu swojej motocyklowej jesieni) oraz Tomek Dąbrowa, o czym informowaliśmy na bieżąco.

 

Serdecznie zwycięzcom gratulujemy oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

 

Życzymy Wam wszystkim szczęśliwego sezonu 2018 - niech trwa jak najdłużej!

 

 

 

 

Powiązane materiały

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści