-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Klasyczny garnitur dla Yamahy YZF-R3 Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Klasyczny garnitur dla Yamahy YZF-R3

Kochasz formę klasycznych motocykli, ale nie chcesz rezygnować z nowoczesnych technologii? Istnieją firmy, które potrafią zmienić współczesne petardy w znakomicie jeżdżące imitacje dawnych marzeń motocyklistów. Jedną z nich jest kalifornijska GG Retrofiz, która zaprezentowała efektowny zestaw do przeróbki Yamahy YZF-R3.

Oryginalna wyścigówka z lat 70. to marzenie niejednego fana dwóch kółek, ale na obecność takiego obiektu w garażu mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Z kolei na rynku nowych motocykli, zwłaszcza tych o mniejszych pojemnościach, próżno szukać czegokolwiek o tym kształcie. Stylizacja współczesnych maszyn jest zazwyczaj na wskroś nowoczesna i agresywna.

Amerykańska firma GG Retrofiz zaproponowała bardzo ciekawe rozwiązanie, w postaci zestawu pozwalającego na szybką transformację naburmuszonego Japończyka w pięknego klasyka o miękkich liniach. Pierwszy model wyprodukowany przez tę firmę przeznaczony jest dla Yamahy YZF-R3, wyprodukowanej w latach 2015-2018.

Składa się na niego kompletny zestaw owiewek, czasza z okrąglym reflektorem, pokrywa zbiornika paliwa oraz ogon. Wszystko to spełnia wymogi homologacji drogowej. Kit firmy GG Retrofiz dostępny jest w trzech wersjach wykończenia: Podium, Palme i Habitat. Całość można zamontować na motocyklu w ciągu godziny i zgodnie z zapewnieniem producenta jest to na tyle łatwe, że można obyć się bez pomocy mechanika.

Koszt transformacji Yamahy YZF-R3 to w przeliczeniu ok. 4500 zł za plastiki plus od 980 do 1130 zł za wybraną grafikę.

Więcej o motocyklach Yamaha

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści