-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Keanu Reeves prezentuje swoją kolekcję motocykli Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Keanu Reeves prezentuje swoją kolekcję motocykli

Keanu Reeves, czyli Neo z kultowego już Matrixa prywatnie jest wielkim fanem motocykli. W swoich zbiorach ma mnóstwo perełek, między innymi zielone Ducati 998, które wzięło udział w filmie „Matrix Reloaded”. Oprócz niego znajdziemy takie perełki jak Vincent, Norton, oraz całą serię modeli własnej marki Arch.

 

Keanu Reeves pokazuje nam najciekawsze egzemplarze w swoim własnym sklepie motocyklowym - Arch Motorcycle. Historia tego miejsca zaczęła w 2007 roku, gdy Reeves spotkał się z twórcą wielu motocyklowych kreacji – Gardem Hollingerem, któremu zlecił budowę swojego pierwszego customa.   

 

Aktor był tak zadowolony z projektu, że zaproponował Gerdowi wspólne budowanie motocykli od podstaw. Tak narodziła się marka Arch Motorcycles, której pierwszym oficjalnym produktem był wypuszczony w 2014 roku w krótkiej serii model KRGT-1, napędzany mocnym V-twinem produkcji S&S i utrzymanym w stylistyce power cruisera.

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści