-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Kalendarz Harley-Davidson Gdańsk wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Kalendarz Harley-Davidson Gdańsk wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Zbliża się 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przy tym wielkim społecznym ruszeniu często widać rzesze motocyklistów i ich różne projekty, które wspierają Fundację Jurka Owsiaka. Jednym z takich przedsięwzięć jest kalendarz ,,HARLEY-DAVIDSON GDAŃSK 2017’’.Cały zysk z jego sprzedaży przeznaczony jest właśnie na WOŚP.

Kalendarz składa się z okładki i 12 kart przedstawiających zcustomizowane w Gdańsku motocykle Harley-Davidson. Do sprzedaży trafiło jedynie 100 egzemplarzy. Można je kupić w salonie Harley-Davidson Gdańsk lub za pośrednictwem sklepu internetowego www.sklep.harley-davidson.gdansk.pl


Kalendarz nie uszedł uwadze centrali firmy Harley-Davidson. Przedsięwzięcie zyskało aprobatę samego Billa Davidsona, wnuka jednego z założycieli marki. Kilka sztuk kalendarza zostało przez niego podpisanych. Obok autografu Davidsona znalazł się także podpis dyrygenta Wielkiej Orkiestry Jerzego Owsiaka.

 

Harley-Davidson Jurek Owsiak


Jeden taki egzemplarz już trafił na orkiestrowe aukcje na portalu Allegro.pl, a kolejne 3 będzie można wylicytować 15 stycznia podczas Finału Orkiestry w Gdańsku na Targu Węglowym. To właśnie na ręce przedstawicieli Urzędu Miasta i Sztabu działającego przy Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku, Harley-Davidson Gdańsk przekazał te wyjątkowe kolekcjonerskie kalendarze. Jest to niewątpliwie wielka gratka dla miłośników amerykańskiej legendy i pierwsza taka okazja w Polsce, by wylicytować pamiątkę z autografem Billa Davidsona.


,,Tych 12 wyjątkowych zdjęć będzie poprawiało nastrój wszystkim, którzy zdecydują się na zakup naszego kalendarza – mówi Filip Kozioł z Harley-Davidson Gdańsk. - Każdy z fotografowanych motocykli został zbudowany w Gdańsku. W tle znajdziecie charakterystyczne dla trójmiasta plenery i od razu zatęsknicie za letnim sezonem nad zatoką! W Harley-Davidson Gdańsk staramy się, gdy tylko możemy, zrobić też coś pozytywnego dla innych, bo to napędza nas samych i daje duży zastrzyk energii do dalszego działania. Dlatego dołączyliśmy z naszym kalendarzem do 25 Finału Wielkiej Orkiestry i cieszymy się, że możemy tak pomóc. Całość przygotowywaliśmy przez ponad 11 miesięcy. Dzięki temu na grudniowym zdjęciu możecie zobaczyć w tle Gdańską choinkę!”


Kalendarzowe fotografie wykonał Piotr Mielewczyk z Fotilo.


Warto też zobaczyć materiał wideo o powstawaniu kalendarza, jak i historii tworzenia customów.

 

 

Więcej o motocyklach Harley-Davidson

Powiązane materiały

...
oceń ten materiał:
Harley-Davidson Motocykle Harley-Davidson p...
Harley-Davidson Motocykle Harley-Davidson p...
Harley-Davidson Jurek Owsiak podpisuje kale...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści