Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju KONKURS | Wygraj udział w Speed Day! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

KONKURS | Wygraj udział w Speed Day!

Koniec wakacji wcale nie musi oznaczać końca motocyklowych przyjemności. Razem z organizatorami treningów Speed Day mamy dla Was konkurs. Do wygrania jest udział w najbliższej edycji Speed Day, która odbędzie się w dniach 14 i 15 września.

Speed Day to treningi dla motocyklistów o różnym poziomie zaawansowania. Dzięki podziałowi na cztery grupy każdy znajdzie coś dla siebie. Grupa A jest dla wymiataczy, którzy często posiadają już licencję wyścigową. W grupach B i C doskonale odnajdą się ci bardziej zaawansowani, dla których zarówno tor jak i motocykl mają już niewiele tajemnic. Dla osób stawiających pierwsze kroki na torze i dla tych, którzy nie mają ciśnienia na wykręcenie najlepszego czasu dnia, jest grupa D.

To właśnie w grupie D będziecie mogli pojeździć, jeśli wygracie w naszym konkursie. Jeżeli jednak Wasze czasy okażą się za dobre, to oczywiście jest możliwy "awans" do szybszych grup.

Konkurs jest skierowany do osób, które nie brały jeszcze udziału w Speed Day i nie posiadają wyrobionej Motokarty AW. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań, a wskazówki znajdziecie w portalu . Pamiętajcie o podaniu swojego imienia i nazwiska. Do wygrania są trzy wjazdówki. Rozlosujemy je wśród uczestników, którzy poprawnie odpowiedzieli na pytania i nie posiadają Motokarty. W zgłoszeniu prosimy podać, czy interesuje Was 14 czy 15 września, pozwoli nam to przyspieszyć kwestie logistyczne.

Przypominamy, że konkurs jest przeznaczony dla osób, które nie posiadają Motokarty i oczywiście będziemy to sprawdzać przed ogłoszeniem wyników. Na odpowiedzi czekamy do czwartku, do południa. Wyniki ogłosimy w piątek.

Autor: Wojciech Grzesiak

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Speed Day na torze w Poznaniu Speed Day na torze w Poznaniu
Speed Day na torze w Poznaniu Speed Day na torze w Poznaniu
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści