-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Sport Motocyklowe Mistrzostwa Superbike Joan Lascorz ciężko ranny po wypadku Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

WSBK

Joan Lascorz ciężko ranny po wypadku

Młody zawodnik z Hiszpanii uległ wczoraj wypadkowi podczas testów po zakończonej rundzie na torze Imola. Jego stan jest poważny.

Młody zawodnik z Hiszpanii uległ wczoraj wypadkowi podczas testów po zakończonej rundzie na torze Imola. Jego stan jest poważny.

Zawodnik fabrycznego teamu Kawasaki został przetransportowany helikopterem do szpitala Maggiore w Bolonii po tym, jak uległ wypadkowi, rozbijając swoje Kawasaki Ninja ZX-10R. Podczas ostatnich minut sesji testowej Lascorz stracił panowanie nad motocyklem. Hiszpan ma prawdopodobnie złamany jeden z kręgów odcinka szyjnego i jego stan jest bardzo poważny.

Oficjalne oświadczenie WSBK: „Dzisiaj, o godzinie 12.54, podczas pierwszej oficjalnej sesji testowej Superbike, hiszpański zawodnik Joan Lascorz stracił kontrolę nad swoim Kawasaki na odcinku między Tosa i Piratella i rozbił się. Zawodnik natychmiast otrzymał pomoc medyczną i został przewieziony do centrum medycznego, gdzie po tym, jak otrzymał pierwszą pomoc, zdiagnozowany prawdopodobne złamanie kręgu. Doktor Giancarlo Caroli, lekarz zakładowy toru Imola, zdecydował następnie o natychmiastowym przetransportowaniu zawodnika drogą lotniczą do szpitala Maggiore Hospital. Joan Lascorz będzie tam dochodził do zdrowia”.

Prawdopodobnie dzisiaj dowiemy się więcej na temat stanu zdrowia Hiszpana.
 

Tagi

...
oceń ten materiał:
Joan Lascorz ciężko ranny po wypadku Joan Lascorz.
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści