Jest praca u dealera BMW - Motogen.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Motocykli
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:
– Bezpośrednia sprzedaż motocykli nowych oraz produktów finansowych ( kredyt, leasing ) w autoryzowanym salonie dealerskim BMW
– Realizacja planów sprzedażowych oraz jakościowych
– Przygotowanie ofert handlowych dla stałych oraz potencjalnych klientów
– Obsługa procesu sprzedaży wg obowiązujących standardów i procedur
– Aktywne poszukiwanie nowych szans sprzedażowych
– Planowanie i terminowa realizację kontaktów z Klientami ( CRM )
– Dbałość o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi
– Dbałość o właściwą ekspozycję motocykli
Od kandydatów oczekujemy:
– Wykształcenia min. średnie ( mile widziane wykształcenie wyższe )
– Doświadczenia w sprzedaży
– Znajomości z zakresu technik sprzedaży i negocjacji
– Znajomości rynku motocyklowego (dodatkowy atut)
– Umiejętności aktywnej sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów
– Komunikatywności oraz wysokich umiejętności prezentacyjnych
– Umiejętności budowania oraz utrzymywania długotrwałych relacji z Klientami
– Gotowości do udziału w weekendowych wyjazdach i akcjach promocyjnych
– Orientacji na Klienta i jego potrzeby
– Zaangażowania, systematyczności oraz dobrej organizacji pracy
– Wysokiej kultury osobistej
– Prawa jazdy kat. A potwierdzonego kilkuletnim doświadczeniem
– Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników
– Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole
– System szkoleń personalnych i produktowych
Proszę o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:
lub składanie w siedzibie firmy w Bydgoszczy, ul. Fordońska 264

Więcej o motocyklach BMW