Jest praca u dealera BMW - Motogen.pl

Poszukujemy Kandydatek / Kandydatów ambitnych, z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania sukcesów, energicznych w działaniu, dyspozycyjnych, podzielających nasze wartości, których pasją i częścią życia są motocykle i wszystko co z nimi związane i które/rzy pragną wziąć na siebie odpowiedzialność i z zaangażowaniem uczestniczyć w rozwoju naszej firmy w Polsce.

GŁÓWNE ZADANIA:
• Aktywne nawiązywanie kontaktu z Klientami w salonie oraz prezentacja odpowiednich informacji o produktach, technologiach i funkcjach jak tez o specyfice marki BMW
• Przeprowadzanie analizy potrzeb podczas rozmowy z Klientem
• Zapewnienie obsługi Klienta zgodnie ze standardami marki
• Rozwijanie i utrzymywanie na bardzo wysokim poziomie własnej wiedzy na temat nowych produktów, cechach i funkcjonalności
• Wsparcie Doradców ds. Sprzedaży podczas rozmów sprzedażowych
• Obsługa jazd testowych

WYMAGANIA:
• Wysoki poziom zorientowania na Klienta i obsługę Klienta
• Wysoki poziom zdolności interpersonalnych (np. wyrażający empatię, pewny siebie, zaangażowany)
• Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych (np. otwarty, elokwentny, taktowny)
• Wysoki poziom kultury osobistej
• Umiejętności argumentacji i negocjacji
• Silna identyfikacja z marką BMW
• Zorientowanie na wyniki
• Umiejętność pracy w zespole
• Zorientowanie na zmiany i innowacje
• Umiejętność podejmowania decyzji oraz zarządzania ryzykiem (odpowiedzialność, zaufanie, przywiązanie do szczegółów)
• Umiejętność zarządzania procesami
• Bardzo wysoki poziom motywacji i własnej inicjatywy
• Zdolność analitycznego myślenia
• Wysoki poziom zainteresowania IT oraz nowymi technologiami
• Bardzo dobra znajomości aplikacji komputerowych (MS Office)
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Prawo jazdy kategorii A i B

PRACODAWCA OFERUJE:
• Możliwość związania swojej kariery ze stabilnym koncernem międzynarodowym o bardzo wysokich standardach
• Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia – na podstawie umowy o pracę – wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
• Szansę na dalszy rozwój zawodowy i podwyższanie kwalifikacji zawodowych
• Szkolenia personalne i produktowe

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ:
• Doświadczenie w sprzedaży produktów segmentu Premium
• Czynny udział w życiu lokalnego środowiska motocyklowego

Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy:

Więcej o motocyklach BMW