-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Relacje Jazda, jazda, Ostra Jazda, czyli premiera Stunt DVD Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Relacje

Jazda, jazda, Ostra Jazda, czyli premiera Stunt DVD

20 marca 2010 roku w Krakowie w klubie Poligamia (ach, cóż za nazwa... I te grafiki na ścianach... W głowie kręciło się od widoków!) odbyła się premiera najnowszej stunt produkcji filmowej – Stunt DVD: Ostra Jazda.

A przede wszystkim zadbał o to, żeby widzowie nie nudzili się przez 42 minuty trwania filmu. I, trzeba przyznać, znakomicie mu się to udało! Począwszy od zawodów w Kaliszu poprzez sceny z terroru Krakowa, wypadów na tzw. miejscówki oraz wszelakich możliwych „chłopackich zajawek” i rozrywek, następnie dynamiczne sceny z kamerą podążającą za i wraz z jadącymi w różnej konfiguracji motocyklami, a kończąc na zimowym wypadzie WHS na zamarznięte jezioro, która to scena wieńczy film. Dla miłośników czterech kółek zachętą mogą być sceny z udziałem driftujących aut czy efektowne palenie laczków w połączeniu z zarżnięciem pompy wspomagania (pozdrawiamy Mari!).
 

Nie dziwcie się, jeśli zobaczycie na filmie około siedemdziesięciu motocykli poruszających się ulicami Krakowa czy kręcenie cyrkli pod Wawelem. To działo się naprawdę! To właśnie Ostra Jazda! Ja tylko chylę czoła przed Piotrkiem, bo ilość pracy włożonej w film, tempo montażu i efekt końcowy są niesamowite. Z niecierpliwością czekam na następną część Stunt DVD i kolejną premierę.
 

Niedzielny spacerek, czyli „Nindżowie” w akcji!
Niedzielny ranek tuż po premierze to leniwy spacer po krakowskiej Starówce i poszukiwania jajecznicy na śniadanie, które zwyczajowo skończyły się zjedzeniem kebaba. Silną grupą odwiedziliśmy Smoka Wawelskiego, zakupiliśmy drewniane miecze i pistolety na plastikowe kulki, rozpętując piekło na ulicy. Jak jazda, to na maksa, tylko OSTRA. Żal było wracać, ale wiemy, że jeszcze odwiedzimy Kraków. Zaczynamy bowiem nowy sezon, nowe imprezy i kolejne kilometry taśmy w kasetach video do zapisania.

Stunt DVD: Ostra Jazda
Czas trwania: 42 minuty
Zdjęcia: Piotr „Piter” Grejc
Montaż: Piotr Grejc, Dominik Grejc
W rolach głównych: Winiu, Tomek 600, Tomek 750, Daro, Kamil, Eustach, Kosa, oraz Wheelieholix, FRS Zamość, Pasio, Raptowny, Simpson vel Ryży Chuj, Młody 125 i inni
Muzyka: Abradab, Karramba, Cartel, Manuzik, Arenna, Mea, Jonay, Mindthings, Atomic Cirrus, L’Onomatopeur, Ogg Vorbis

strony

...
oceń ten materiał:
Jazda, jazda, Ostra Jazda, czyli premiera Stunt DVD Premiera Stunt DVD
Jazda, jazda, Ostra Jazda, czyli premiera Stunt DVD - fot. 2 Premiera Stunt DVD
Jazda, jazda, Ostra Jazda, czyli premiera Stunt DVD - fot. 3 Premiera Stunt DVD
Jazda, jazda, Ostra Jazda, czyli premiera Stunt DVD - fot. 4 Premiera Stunt DVD
Jazda, jazda, Ostra Jazda, czyli premiera Stunt DVD - fot. 5 Premiera Stunt DVD
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści