-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje Jaki skuter 125 ccm kupić? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

Jaki skuter 125 ccm kupić?

Wybór odpowiedniego skutera zależy od wielu czynników. Podstawowe są dwa: preferencje dotyczące jazdy oraz zasobność portfela. Można założyć, że jeśli szukacie na ten temat porad w Internecie, jesteście świadomymi, niezbyt doświadczonymi, ale chcącymi dokonać rozsądnego wyboru, przyszłymi motocyklistami.

Oznacza to, że nie będziecie traktować waszego pojazdu tylko jako narzędzia do przemieszczania się, ale będzie się z nim wiązał pewien wybór stylu życia, w którym jednoślad stanie się doskonałym partnerem do przeżywania wszelkich przyjemności związanymi z podróżą; weekendowa wycieczka, spotkanie ze znajomymi, wieczorna runda po restauracjach czy szybki, jednodniowy wypad nad jezioro.

 

 

Skuter o pojemności 125 ccm dla dojrzałego motocyklisty musi legitymować się dobrymi osiągami, sensownym prowadzeniem, wysokim poziomem bezpieczeństwa, dobrą ochroną przed wpływem warunków atmosferycznych a także sporym bagażnikiem i wygodnym siedzeniem dla towarzysza podróży. Musi także zwracać uwagę designem łączącym elementy nowoczesności z dyskretną klasą i perfekcją wykonania detali. Na liście życzeń dodalibyśmy uczciwą cenę zakupu, bezawaryjność i ekonomię podróży.

 

 

Niemożliwe? Najlepszym przykładem skutera łączącego te wszystkie cechy jest Junak 711. Wyposażony w silnik o mocy 8,4 KM, wygodną kanapę, wielkie podłogi pod stopy kierowcy, aerodynamiczną osłonę chroniącą przed warunkami atmosferycznymi i doskonały, zintegrowany układ hamulcowy sprawdzi się w każdej trasie, w każdych warunkach. Dodatkowo pojemny, mieszczący dwa kaski, kufer pod siedzeniem. Jego nowoczesny i przyjemny dla oka design podkreślony jest przez reflektory wykonane w technologii LED, tarcze hamulcowe typu wave czy ciekawą kolorystykę. Ukłonem poczynionym w stronę kierowcy jest także niezwykle bogata i czytelna deska rozdzielcza. Czternastolitrowy zbiornik paliwa zapewnia zasięg rzędu trzystu kilometrów ale prawdziwym hitem jest cena wynosząca zaledwie 8999 zł…

 

 

Więcej o motocyklach Junak
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści