Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Prezentacje Jaki nowy motocykl turystyczny do 10 000 zł - Junak RX ONE! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Prezentacje

Jaki nowy motocykl turystyczny do 10 000 zł - Junak RX ONE!

Posiadacie prawo jazdy kategorii B dłużej niż trzy lata, potrzebujecie pojazd nowy, z gwarancją a do tego zależy wam, aby Wasz motocykl doskonale sprawdzał się w turystyce, był ekonomiczny a jego cena nie przekroczyła 10 000 zł – mamy dla Was idealne rozwiązanie!

Przed pojazdem turystycznym postawiono trudne zadania: musi być niezwykle trwały, solidny, odporny na niewielkie wywrotki, ekonomiczny oraz przede wszystkim wygodny. Musi zapewniać komfort podróży, doskonałą ergonomię, dobrą trakcję i bezpieczeństwo niezależnie od sytuacji drogowej. W przypadku wielu osób kwotą graniczną na motocykl jest suma 10000 zł, a dodatkowym ograniczeniem będzie posiadanie jedynie prawa jazdy kategorii B.

 

 

Rozwiązaniem na takie zagadnienie jest Junak RX ONE, doskonałe, turystyczne enduro dostępne w dwóch wersjach: standardowej, za 9949 zł oraz z kompletem stelaży i kufrów za 10499 zł. Szczególnie ta druga wersja sprawdzi się w dalekiej turystyce, kiedy użytkownik chce zabrać sprzęt biwakowy oraz bagaż.

 

Junak RX ONE 125 to motocykl zapewniający duży komfort i ergonomię. Pasażerowie są chronieni przez obszerną szybę, mają do dyspozycji bogaty zestaw wskaźników, a koło przednie o średnicy 17 cali zapewni doskonałe wybieranie nierówności. Solidny widelec teleskopowy typu upside-down z dużym skokiem oraz zintegrowany układ hamulcowy dbają o bezpieczeństwo i pewne prowadzenie bez względu na nawierzchnię, po której się poruszamy. Reflektory wykorzystujące technologię LED to gwarancja doskonałej widoczności oraz trwałości, to także znak naszych czasów podobnie jak standardowe gniazdo USB ułatwiające ładowanie nawigacji czy telefonu. Niewielka masa własna pojazdu oraz mocny silnik generujący 10,34 KM zapewniają przyzwoite osiągi w tym osiągnięcie prędkości podróżnej 90 km/h.

 

 

To pełnowartościowy motocykl do dalekiej turystyki – co potwierdza zbiornik paliwa o pojemności 14 l. Przy średnim zużyciu paliwa na poziomie 3l/100 km nasza podróż nie musi być wyznaczona w oparciu o lokalizację stacji benzynowych.

 

Jeśli zatem szukasz nowego, nowoczesnego i bezawaryjnego pojazdu segmentu adventure, nie mogłeś lepiej trafić. Wybierz Junaka RX ONE 125!

 

Więcej o motocyklach Junak
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści